Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Karty FitProfit i FitSport honorowane na chojnowskim basenie

Author: admin
Creation date: 19 January 2012, 08:30 All comments: 0


Karty FitProfit i FitSport honorowane na chojnowskim basenie

Jak podaje na swojej stronie internetowej Basen Miejski w Chojnowie – od 1 lutego br. honorowane będą karty FitSport i FitProfit na pływalni.

Karta FitProfit – usługa udostępniająca Państwa pracownikom dogodny i nieograniczony dostęp do zajęć sportowych w tym: pływalnie, siłownie, fitness w całej Polsce, w ramach jednej karty honorowanej we wszystkich współpracujących z nami placówkach, bez ograniczeń czasowych i deklaracji korzystania z określonej lokalizacji. [za www.fitprofit.pl]

Karta (FitSport przyp. red.) umożliwia łączenie w dowolny sposób, według upodobań użytkownika, dyscyplin sportowych w różnych klubach. Użytkownicy mogą prowadzić aktywny i zdrowy styl życia.
Za okazaniem karty można korzystać z usług: basen, siłownia, fitness (i wielu innych) znajdujących się w ofercie naszych Partnerów.
Dzięki karcie użytkownicy nie są ograniczeni do jednego klubu lub jednej dyscypliny sportowej. Karta uprawnia do skorzystania z 8 wizyt w miesiącu do jakiegokolwiek klubu na dowolną usługę, która znajduje się w ofercie. [za www.kartafitsport.pl]

Zapraszamy do korzystania z Basenu. O aktualnych godzinach otwarcia pływalni informowaliśmy TUTAJ.

źródło: Basen Miejski w Chojnowie
www.fitprofit.pl
www.kartafitsport.pl

Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform