Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

Chojnowski farmaceuta sprzedawał fałszywą viagrę, grozi mu więzienie!

Autor admin
Data utworzenia: 18 styczeń 2012, 17:37 Wszystkich komentarzy: 17


Chojnowski farmaceuta sprzedawał fałszywą viagrę, grozi mu więzienie!
Do 5 lat więzienia grozi chojnowskiemu aptekarzowi, który sprzedawał viagrę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że sprzedawany w jednej z miejscowych aptek lek na potencje był fałszywy. Oferowane tabletki różniły się składem o tych oryginalnych – za wypełniacz służył… gips!

1,8 tyś. sławnych niebieskich tabletek zostało zarekwirowanych przez CBŚ. Zatrzymano także farmaceutę, który jest zamieszany w sprowadzanie i handel fałszywą viagrą.

Sprawa chojnowskiego aptekarza ciągnie się już od zeszłego roku, gdy policjanci wpadli na trop 25-letniego mieszkańca Warszawy, w samochodzie którego znaleziono prawie 25 tys. tabletek na potencję. Leki oferowane były za pośrednictwem Internetu, a dla utrudnienia namierzenia strona zarejestrowana była w Malezji.

Namierzono również pozostałych członków grupy handlującej oszukanymi lekami. Łącznie 12 osób - z Warszawy, Katowic i Szczecina.

Andrzej W. oferował viagrę w wyjątkowo niskich cenach – 20-30 zł za tabletkę (dwukrotnie taniej niż normalnie), 120 zł za „listek”. Prawdopodobnie na rynek za jego pośrednictwem trafiło około 15 tyś. „gipsowej” viagry, na czym miał zarobić ponad 300 tys. zł . Grozi mu do 5 lat więzienia.

Aktualnie farmaceuta przebywa na wolności dzięki wpłaceniu 10 tyś. złotych kaucji. Dodatkowo zabezpieczono jego mieszkanie na poczet przyszłych kar majątkowych.

źródło: gazeta.pl, wp.pl

Komentarze

nie tak szybko bo w Teleexpresie juz mowiono o 17.00
zgłoś komentarz
Chcialem dzis kupic leki w wiadomej aptece i co zastalem?! Zamkniete... Przypadek?

Uploaded with ImageShack.us
zgłoś komentarz
Przypadki chodzą po ludziach tak mówi przysłowie, ale ten pan to sam je na siebie ściąga. I to z pewnością nie przypadek, że akurat ta apteka jest zamknięta...a może to strajk?
zgłoś komentarz
Więc jak pisałem kaucja skandalicznie niska 10 tyś zł na właściciela apteki to pryszcz i już jest na wolności .Widać postarał się oto dobry adwokat ,jeśli skończy się na zawiasach to będzie i tak dobrze.
Pamiętam jeszcze historię owego "farmaceuty" jak kiedyś obrobił byłą Goplanę (sklep koło postoju taksówek) bez żadnych konsekwencji a szkoda bo może nauczyło by go że kradzież nie popłaca !
zgłoś komentarz
Chcialem dzis kupic leki w wiadomej aptece i co zastalem?! Zamkniete... Przypadek?

Uploaded with ImageShack.us
Czy to apteka Słoneczna ? bo o nią chodzi .
zgłoś komentarz
Tak "Pod Słońcem" chociaż słonecznie to tam teraz nie jest. A co do kaucji to masz psymon rację śmieszna jak cała sytuacja. Faktem jest, że ten farmaceuta ma już trochę na swoim koncie i jak dotąd nie poniósł odpowiedniej kary.
zgłoś komentarz
Zwykły "Kowalski" nie maił by tyle "szczęścia" kasa i znajomości robią swoje .Może tym razem zostanie ukarany przykładnie i zostanie zabrana mu możliwość wykonywania zawodu .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.