Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 30 wrzesień 2016, 09:20 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Lubicie produkcje Woody'ego Allena? W ten weekend to właśnie jego film zdominuje chojnowski duży ekran. Ale to nie wszystko. Dla siebie znajdą coś także najmłodsi widzowie. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Kultura.

ŚMIETANKA TOWARZYSKA

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Kolejna doskonała produkcja autorstwa Woody’ego Allena. Film pełen typowego angielskiego humoru, charakterystycznego dla tego reżysera. Tytuł filmu mówi o śmietance towarzyskiej, natomiast w głównych rolach będziemy mieli okazję zobaczyć prawdziwą śmietankę aktorską, m.in. Steve Carell, Jesse Eisenberg, Blake Lively, Parker Posey, Kristen Stewart. Akcja toczy się w Nowym Jorku i Los Angeles w klimatycznych latach 30. ubiegłego wieku. Fabuła opowiada o pięknej, choć niespodziewanej miłości, która wywróci do góry nogami życie pewnego młodzieńca, który marzy o wielkiej hollywoodzkiej karierze. Jak przystało na zdobywcę 4 Oskarów, Woody Allen daje swoim widzom dawkę naprawdę dobrego, wysmakowanego kina.

MÓJ PRZYJACIEL SMOK

sobota, godz. 15.00

Jedna tegorocznych produkcji Disneya. W ostatnim czasie podbiła zarówno ekrany kin, jak i serca widzów – i to nie tylko tych najmłodszych. Typowy przygodowy film familijny, z dużą dawką humoru, ale i morałem. Jest świetną lekcją o roli przyjaźni i ponadczasowych wartościach, jakimi warto się w życiu kierować. Jeden z mieszkańców miasteczka od lat opowiada miejscowym dzieciom o istnieniu smoka, którzy zamieszkuje niedalekie lasy. Pewnego dnia okazuje się, że opowiadane przez niego historie wcale nie są legendami…


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform