Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Nowe metody treningowe Champion Powiat Legnicki gwarancją sukcesu w 2012r.

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 13 styczeń 2012, 08:44 Wszystkich komentarzy: 0


Nowe metody treningowe Champion Powiat Legnicki gwarancją sukcesu w 2012r.
W związku z nadchodzącym sezonem 2012 postanowiłem podjąć szereg kroków w celu jeszcze lepszego przygotowania moich zawodników. Jak wiadomo w sobotę poznamy terminarz na zbliżający się sezon. W celu utrzymania najwyższej dyspozycji moich podopiecznych podjęte zostały następujące działania:

Na początek chojnowscy bokserzy odwiedzili trenera sztuk walki MMA – pana Andrzeja Hodana. Odwiedzony szkoleniowiec przeprowadził bardzo ciekawy trening. Dzięki jego umiejętnościom zawodnicy nabyli nowych nawyków, które znacznie usprawnią ich przygotowanie techniczne. Zajęcia odbywały się w Legnicy na jednym z treningów.


Następnie zaprosiłem na zajęcia panią prowadzącą Aerobic, w celu uzmysłowienia zawodnikom, że ciągle mają jeszcze braki. Chciałbym, aby ta współpraca weszła na stałe do treningów, gdyż są to zajęcia ogólnorozwojowe wpływające na koordynację i sprawność ruchową.


Kolejne treningi prowadzone były pod kątem koordynacyjno ruchowym. Na zajęcia zaprosiłem pana Jacka Ilnickiego, który jest trenerem odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne zawodników Zagłębia Lubin.Dzięki tym doświadczeniom i nabytej wiedzy mogę teraz jeszcze lepiej przygotować zawodników Champion Powiat Legnicki do nadchodzących w 2012r imprez. W planie mam jeszcze zaprosić trenera Ju Jitsu.Chciałbym, aby moi bokserzy nabyli jak najwięcej umiejętności przed nadchodzącymi zawodami.

Dość często staramy się prowadzić zajęcia na świeżym powietrzu, co w naszym mieście nie jest proste. Ciągle natrafiamy na przeszkody związane z boiskami, które jeśli to nie są zamknięte, to nie ma możliwości włączenia oświetlenia.
Dziwnym jest fakt, że pomimo dopisującej jak do tej pory aury na naszym Orliku można „pocałować klamkę”.
Obserwując chojnowskie forum w ramach wyjaśnienia chciałbym nadmienić, że za taki stan rzeczy nie jest odpowiedzialna osoba zatrudniona przy Orliku,a władze miasta. Jeżeli jestem w błędzie bardzo proszę o wyjaśnienie całej sprawy nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich zainteresowanych – zwłaszcza młodzieży.

Chciałbym również przypomnieć, że sukcesów nie brakuje. W ostatnim czasie Łukasz Niemczyk – pierwszy zawodnik miasta Chojnów – otrzymał powołanie do kadry Polski na „mecz bokserski” z Francją.


Kończąc podawanie informacji dotyczących przygotowania do nowego sezonu bardzo serdecznie pragnę podziękować firmie Wojcieszowianka, dzięki której możemy godnie reprezentować powiat.

Ponad to składam serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Legnicy za ciągłe wsparcie.
Nie mogę również zapomnieć o sponsorach z Chojnowa. Dziękuję za wsparcie panom:
J. Kryszczukowi, J. Wengrzynowi, K. Fedorowiczowi, M. Pamule, Z. Michnejowi, A. Działo, J. Jóźwiakowi, P. Pacule,B. Giersokowi J. Nowakowi.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.