Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 28 lipiec 2016, 14:05 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Wielkimi krokami zbliża się weekend. To doskonała okazja do spędzenia czasu przed dużym ekranem w gronie rodziny, przyjaciół bądź drugiej połówki. Chojnowskie Kino Kultura przygotowało w tym tygodniu ciekawy repertuar, zapraszamy do zapoznania się z nim.


ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Piękny, wzruszający i niezwykle poruszający dramat. Przepiękna historia o miłości, walce o życie bliskiej osoby. Film w oryginalny sposób pokazuje, że warto cieszyć się z małych rzeczy. Dwoje początkowo obcych sobie ludzi połączy najpierw silna przyjaźń, a następnie gorące uczucie. Na drodze staną jednak przeciwności losu. To historia o poświęcaniu się dla ukochanej osoby, ale także zrozumienie jego decyzji, pomimo bólu, jaki nam sprawia. Na seans z pewnością warto zaopatrzyć się w zapas chusteczek, bo łzy będą lać się litrami.


FRU!

sobota, godz. 15.00

Komediowy film animowany adresowany nie tylko do najmłodszych widzów, ale do całych rodzin. Zabawna historia o ptaszku, który do tej pory był samotnikiem, a teraz w wyniku pomyłki przyszło mu poprowadzić całe stado do ciepłych krajów. Główny bohater nie ma pojęcia, co robić. Na szczęcie z pomocą przyjdzie mu grupa oddanych przyjaciół. Produkcja jest dla najmłodszych świetną lekcją o roli przyjaźni.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform