Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Kadra bokserów przygotowuje się w Chojnowie do Olimpiady

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2016, 10:35 Wszystkich komentarzy: 2


Kadra bokserów przygotowuje się w Chojnowie do Olimpiady

Już od kilku dni nasze miasto gości młodych dolnośląskich bokserów, przygotowujących się do udziału w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które już w najbliższą sobotę rozpoczną się w Ząbkowicach Śląskich. Odwiedziliśmy ich na treningu, który w dzisiejszy poranek miał miejsce na Stadionie Miejskim.

Bokserzy przebywający na obozie w Chojnowie to najlepsi zawodnicy w kategorii 15-16 lat na Dolnym Śląsku - dwóch z nich to reprezentanci Ziemi Chojnowskiej; mowa o Alanie Korpucie oraz Mateuszu Liśkiewiczu z Rokitek. Młodzi bokserzy, którzy na co dzień mieszkają w hotelu Max, trenują pod czujnym okiem dwóch trenerów - Arkadiusza Lewandowskiego oraz Marka Węgierskiego.

Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozpoczną się 2 lipca. W rywalizacji udział wezmą kadeci i kadetki z całej Polski. Gospodarzem zawodów będzie hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich.

Dolnośląskim bokserom przygotowującym się w Chojnowie życzymy powodzenia! Nie często mamy okazję oglądać zawodników przygotowujących się do ważnych zawodów właśnie w naszym miejsce (o ile nie pierwszy raz).Komentarze

Fajne jest to,że bez pomocy Burmistrza można osiągać dobre wyniki.
zgłoś komentarz
Co rok bokserzy występują o dotację do niego i co rok ją otrzymują, to wystarczy, gdyby miał tam prawo głosu jak gdzie inedziej było po nich, tak jest wszędzie gdzie Serkies się wpiernicza.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform