Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 23 czerwiec 2016, 12:33 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zapowiada się piękny, słoneczny weekend. W ciągu dnia będziemy pewnie korzystać z uroków pięknej pogody, ale wieczorem warto jednak wybrać się do kina. Tym bardziej, że chojnowskie Kino Kultura przygotowało na nadchodzący weekend bardzo ciekawą ofertę. Będziemy mieli okazję obejrzeć filmy emitowane w technologii 3D.

ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

piątek, godz. 18.00, seans 3D, napisy

sobota, godz. 18.00, seans 3D, dubbing

Dobrze wszystkim znana historia w zupełnie nowej odsłonie. Współczesna interpretacja historii Alicji z Krainy Czarów. Główna bohaterka wraca do Londynu po kilku latach, które spędziła prodróżując po swiecie. Znajduje magiczne lustro, dzięki któremu ponownie może przenieść się do Krainy Czarów. Spotyka tam swoich dawnych przyjaciół: Królika, Gąsienicę, Kota i, oczywiście, Kapelusznika. Alicja odkrywa, że Kapelusznik ma duże kłopoty, aby mu pomóc i ocalić, udaje się w podróż w przeszłość. Bohaterka toczy trudną walkę z czasem, a wszystko po to, by pomóc przyjacielowi.

Film polecamy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym, ponieważ prezentuje uniwersalne wartości. Warto go zobaczyć także dla imponujących efektów specjalnych.

JAK URATOWAĆ MAMĘ

sobota, godz. 15.00

Poruszająca historia rodzeństwa, które za sprawą magii przenosi się w czasy średniowiecza. Przeżywając wiele przygód, z narażeniem życia walczą o zdobycie legendarnych Złotych Kropli, dzięki którym będą mogli uratować swoją mamę. Do tej pory wiedli spokojne życie, chłopiec większość wolnego czasu spędzał grając na komputerze, a dziewczynka pochłonięta była marzeniami o księciu z bajki. Jednak problemy rodzinne zmobilizowały rodzeństwo do wspólnej walki o rodzinne szczęście i dobro ich matki.

Wzruszająca i pouczająca historia adresowana jest do najmłodszych miłośników dużego ekranu, ale każdy dorosły także znajdzie w niej coś dla siebie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.