Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Gimnazjum nr 1: Nauka, turystyka, dobra zabawa, czyli przyjemne z pożytecznym

Autor Gimnazjum nr 1
Data utworzenia: 12 czerwiec 2016, 21:34 Wszystkich komentarzy: 3


Gimnazjum nr 1: Nauka, turystyka, dobra zabawa, czyli przyjemne z pożytecznym
Wakacje zbliżają się ogromnymi krokami, aura sprzyja. Możemy naukę wykorzystać w praktyce. Dlatego w Gimnazjum nr 1 ruszył czas wycieczek i wyjazdów. Łączymy w nich naukę z relaksem i dobrą zabawą. Przecież już dawno powiedziano, że "podróże kształcą". Nie musimy w szkole rozmawiać o stylach architektonicznych, roślinach, zjawiskach fizycznych i przyrodniczych, możemy wszystko sprawdzić organoleptycznie.

W ciągu ostatniego miesiąca zwiedziliśmy wszerz i wzdłuż Pragę. Chętnych było tak wielu, że zorganizowaliśmy dwa wyjazdy.


Miłośnicy przyrody i geografii, kilka dni przebywali na warsztatach w Wąwozie Myśliborskim. Dokonywali różnych pomiarów, przypominali sobie dawne sposoby gospodarowania, prowadzili doświadczenia botaniczne, ogólnie pogłębiali wiedzę krajoznawczą.

Ci bardziej "niecierpliwi" postanowili sprawdzić się w sposób bardziej aktywny, ekstremalny, w czasie wycieczki do parku linowego we Wrocławiu. Walcząc ze swoimi słabościami, pokonując zasadzki przyrody bardzo dobrze się bawili.
Kolejny wyjazd to nagroda za realizację projektu fizycznego "Na fali" 20 młodych Einsteinów odwiedziło Szczecin, miasto Wałów Chrobrego i ekstrawaganckiej filharmonii.Ostatni wyjazd to relaks w ZOO we Wrocławiu, gdzie uczniowie klasy IIIc odpoczywali po ciężkich egzaminach.Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam tak fascynujące lekcje. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy na stronę szkoły i facebooka.

JEDYNKA JEST NAJWAŻNIEJSZA!

Komentarze

Najlepsze Gimnazjum w Chojnowie.
zgłoś komentarz
Tak licząc to Gim2 jest przedostatnie :)
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about simple finance words of advice, finance tips reddit, finance tips 2020, finance tips for your 20s, worthwhile finance ideas, I highly suggest this worthwhile money ideas site or for worthwhile financial recommendations, excellent finance recommendations, dave ramsey finance tips, simple money recommendations, excellent finance tips, see this worthwhile finance tips page.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.