Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dwa dni świętowania - chojnowska Mrówka ma już 3 lata!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 06 maj 2016, 14:28


Dwa dni świętowania - chojnowska Mrówka ma już 3 lata!

Ostatnie dni kwietnia ubiegły nam pod znakiem wielkiego świętowania w Mrówce. Chojnowski market budowlany obchodził bowiem trzecią rocznicę powstania. Na wszystkich gości, którzy odwiedzili 29 i 30 kwietnia sklep, czekały liczne atrakcje i konkursy z cennymi nagrodami.

W pierwszy dzień urodzin chojnowską Mrówkę odwiedzili wystawcy, którzy zaprezentowali klientom swoje produkty a także rozdawali liczne prezenty. Jeden z wystawców - Tytan Professional zaprezentował wszystkim motocykl, którym po ulicach naszego miasta obwożona była Mrówka-maskotka. Ta sama Mrówka przez dwa dni towarzyszyła osobom robiącym zakupy z koszem pełnym słodkości - szczególną atrakcję stanowiła jednak dla tych najmłodszych. Dzieci razem z prowadzącym urodziny i Mrówką miały okazję wziąć udział w licznych zabawach i turniejach, m.in. tanecznym, czy też w przeciąganiu liny. Nie zabrakło również rywalizacji artystycznej - młodsi klienci Mrówki wzięli udział w konkursie malowania kredą.

Dla starszych klientów przewidziano konkursy z cennymi nagrodami materialnymi. W konkursie na najwyższy paragon brana była pod uwagę kwota za którą zrobiono zakupy. W ciągu dwóch dni zabawy wybrano 13 osób w formie rozstrzygnięcia konkursowego, które wróciły do domu z cennymi nagrodami, takimi jak elektronarzędzia czy akcesoria AGD. Z pośród uczestników konkursu na „najwyższy paragon” wybrano zwycięzców konkursu na „najwyższy zakup” i przekazano dwie nagrody główne w postaci telewizorów - pierwszego dnia 32-calowego, drugiego 43-calowego.

Klienci robiący w tych dniach zakupy z Mrówce, mieli okazję skosztować przysmaków z grilla. Dla wszystkich chętnych robiących zakupy w tych dniach, w Mrówce czekała rozdająca kawę hostessa z firmy Woseba. W sąsiedztwie grilla młodsi uczestnicy urodzin mogli zabawić się na dmuchanej zjeżdżalni.

Oczywiście, impreza nie mogłaby się odbyć bez tortu urodzinowego, ufundowanego przez chojnowską Piekarnię Kupczyk. W taki oto sposób minęły dwa dni urodzinowej zabawy w Mrówce; osoby, które w tych dniach odwiedziły chojnowski market budowlany z pewnością nie mogą narzekać na brak atrakcji.