Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 21 kwiecień 2016, 15:15 Wszystkich komentarzy: 1


Co jest grane w Chojnowie?

Na nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura przygotowało bogaty repertuar. Poniżej znajdziecie szczegółową rozpiskę seansów, wraz z krótką rekomendacją poszczególnych produkcji.

HISTORIA ROJA: piątek, godz. 17.00

Jest to dramat wojenny polskiej produkcji, w reżyserii Jerzego Zalewskiego. W rolach głównych zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Wojciecha Żołądkowicza oraz Marcina Kwaśnego. Akcja filmu toczy się wiosną 1945 roku. Główny bohater, posługujący się pseudonimem „Roj”, walczy o wolną Polskę. Jego celem jest nie tylko pokonanie sowieckiego okupanta, ale także pomszczenie śmierci starszego brata, który został zamordowany przez sowieckich żołnierzy. Jest szpiegowany i prześladowany przez komunistyczne władze. Film ten to z pewnością bardzo ciekawa lekcja historii, szczególnie dla młodzieży. Na seans mogą wybrać się jednak tylko osoby powyżej 15 roku życia.

PSY MAFII: piątek, godz. 19.40; sobota, godz. 19.00

Jest to film z pogranicza thrillera, akcji i kryminału. Te seanse również przeznaczone są dla widzów powyżej 15 roku życia. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy kina, jak Kate Winslet, Casey Affleck, Woody Harrelson czy Anthony Mackie. Jest to typowa historia gangsterska – o skorumpowanej policji, brutalności przestępców i działaniach rosyjskiej mafii. W takim świecie nikt, kto chce przeżyć, nie może pozwolić sobie na taką słabość, jaką jest obdarzenie kogoś zaufaniem.

ROBINSON CRUSOE: sobota, godz. 17.00

Sobotnie popołudnie tradycyjnie zarezerwowane jest dla najmłodszych miłośników dużego ekranu. W tym tygodniu wyemitowana zostanie animowany film komediowy. Jest to nowa, uwspółcześniona wersja znanej wszystkim historii Robinsona Cruzoe, który po rozbiciu się statku, trafił na bezludną wyspę. Jedynymi jego towarzyszami są zwierzęta zamieszkujące wyspy. Główny bohater szybko zdobędzie ich zaufanie oraz głęboką przyjaźń, dzięki czemu razem będą mogli stawić czoła wszelkim kłopotom.


Komentarze

Ktoś w ogóle chodzi do tego kina?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.