Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Wielkanoc z Galerią Piastów

Author: Galeria Piastów
Creation date: 29 February 2016, 14:22 All comments: 0


Wielkanoc z Galerią Piastów

Chcesz mieć pięknie udekorowany stół wielkanocny? Przyjdź z rodziną do Galerii Piastów, gdzie pod okiem fachowców pomalujecie pisanki i zrobicie własnoręcznie niepowtarzalne ozdoby.

Wielkanocne warsztaty w Galerii Piastów to już tradycja. – Organizujemy je co roku i zawsze mamy tłumy osób chętnych do udziału w zajęciach. Wśród entuzjastów przeważają dzieci – mówi Przemysław Corso, specjalista ds. marketingu w Galerii Piastów. – Startujemy w niedzielę, 13 marca, o godz. 12.00. Dla najmłodszych atrakcją będą na pewno pisanki i zajączki do kolorowania. Pojawią się w zielonej, ukwieconej żonkilami strefie.

W kolorowaniu wielkich jajek wezmą też udział legniczanie z kilkunastu lokalnych instytucji i zaproszeni goście, m.in. strongman Tyberiusz Kowalczyk, strażnicy miejscy, dziennikarze i aktorzy teatru im.Modrzejewskiej. Dla nich przygotowano gigantyczne, metrowe jajka, przeznaczone na aukcję charytatywną w Wielki Piątek.

Do wspólnej zabawy zachęcać będzie grupa animatorów w strojach wielkanocnych zajączków. W strefie wielkanocnych ozdób wykonać też będzie można świąteczne kartki i dekoracje. Każdy uczestnik warsztatów dostanie w nagrodę czekoladowego zająca, a efekty wspólnej pracy będzie można oglądać aż do Świąt w małym patio w Galerii Piastów.

Z kolei w Wielki Piątek (25 marca) w galerii odbędzie się aukcja dwudziestu wielkich pisanek, a zebrane w ten sposób pieniądze trafią do legnickiego schroniska dla zwierząt.

Zapraszamy do świętowania Wielkiej Nocy z Galerią Piastów!


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.