Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższe tygodnie

Autor admin
Data utworzenia: 12 luty 2016, 15:04 Wszystkich komentarzy: 2


Repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższe tygodnie

Repertuar chojnowskiego Kina Kultura zapowiada się w najbliższych tygodniach bardzo ciekawie.Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Szczególnie zadowoleni będą fani polskiej komedii, ale nie zabraknie także czegoś dla wielbicieli kryminału. W repertuarze znajdziemy również coś dla dzieci.

Planeta Singli

Ten film z pewnością zdominuje w lutym ekrany polskich kin. Jest to typowa komedia romantyczna, w sam raz na walentynkowy wieczór. W obsadzie jedni z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Paweł Domagała, Katarzyna Bujakiewicz czy Tomasz Karolak. Jak przystało na komedię romantyczną, nie należy po tej produkcji spodziewać się ani niebanalnej fabuły, ani wciągających dialogów, ani zaskakujących zwrotów akcji. Historia opiera się na klasycznym motywie kopciuszka. Główna bohaterka jest nieśmiałą, romantyczną nauczycielką, która szuka miłości za pośrednictwem portali randkowych. Nawiązuje skomplikowaną znajomość ze znanym showmanem. W międzyczasie, za pośrednictwem randkowej aplikacji, odnajduje mężczyznę, który wydaje się być ideałem. To wzbudza zazdrość showmana, który uświadamia sobie, co czuje do głównej bohaterki… Znając schemat tworzenia scenariuszy komedii romantycznych, nie trudno domyślić się zakończenia.

Najlepsze przyjaciółki/Raj dla ptaków

Niniejsza produkcja to typowe kino familijne. Dla rodziców to świetna zabawa i chwila relaksu, dla dzieci lekcja odpowiedzialności za stworzenia pozostające pod ich opieką. Główne bohaterki są w stanie wiele zrobić, i wiele zaryzykować, aby ocalić życie kaczątka, które dostały pod opiekę. Fabuła może wydawać się prosta, jednak w rzeczywistości to piękna i wzruszająca historia.

Kopciuszek

To kolejna propozycja dla najmłodszych kinomanów. Nowa interpretacja znanej wszystkim baśni braci Grimm o tym samym tytule. Nowa produkcja Disneya to nie lada gratka dla małych widzów. Nie ma sensu opisywać fabuły, bo tę wszyscy doskonale znają z czasów dzieciństwa, ale warto skupić się na nowoczesnej realizacji, nowym spojrzeniu na znaną wszystkim historię i zaskakujących rozwiązaniach. Warto wybrać się na ten film nie tylko ze względu na morały, jakie przekazuje, ale także dla ciekawych wrażeń estetycznych.

Phantom Boy

Chojnowskie Kino Kultura w swoim repertuarze ma także tę produkcję. Przeznaczona jest głównie dla dzieci, ale i dorośli mogą się na niej dobrze bawić. Akcja filmu toczy się w Nowym Jorku. Główny bohater, 11-letni Leo, posiada nadzwyczajne moce – potrafi opuszczać swoje ciało i jako zjawa przemieszczać się po mieście. Podczas pobytu w szpitalu zaprzyjaźnia się z nowojorskim policjantem i po pewnym czasie, wykorzystując nadprzyrodzone zdolności chłopca, razem tropią gangsterów, powstrzymując ich przed zniszczeniem miasta.

Jak widać, repertuar zapowiada się bardzo ciekawie i warto zaplanować wyjście do lokalnego kina. Szczegóły dotyczące poszczególnych seansów – dni i godziny emisji danych filmów – znajdziecie na oficjalnej stronie Kina Kultura: http://kino.chojnow.eu/repertuar,m15,s1500.html.


Komentarze

4 marca ma być premiera filmu "Historia Roja" http://niezalezna.pl/71002-znamy-date-premiery-filmu-historia-roja-zobacz-pierwszy-plakat
Mam nadzieje, ze będzie w marcu w kinie Polonia w Chojnowie?
zgłoś komentarz
Przepraszam kuźwa, w kinie Kultura!!!!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform