Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Śpiewali sercem - koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło

Autor admin
Data utworzenia: 28 styczeń 2016, 14:22 Wszystkich komentarzy: 0


Śpiewali sercem - koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło

Zwieńczeniem obchodów Dnia Babci i Dziadka był wyjątkowy koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło, który miał miejsce wczorajszego wieczora w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury.

Agnieszka Justyna Szumiło - na co dzień śpiewaczka operowa, jest również pedagogiem śpiewu i trenerem głosu. W Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji prowadzi pracownię wokalną, do której dołączyć może każdy, posiadający serce do śpiewu i chce rozwinąć swoją pasję.

W koncercie udział wzięli uczestnicy warsztatów, wśród nich byli zarówno najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, nastolatkowie jak i osoby już dorosłe. Wśród wykonanych piosenek dominowały utwory muzyki rozrywkowej; nie zabrakło jednak przebłysków muzyki klasycznej. W szerokim repertuarze znalazły się piosenki m.in. Ewy Demarczyk, Leonarda Cohena, Kabaretu pod Egidą, Elaine Paige.

Części uczestników nie zraziły choroby - świadczy to o ich ogromnej determinacji, by pochwalić się swoim talentem przez bliskimi oraz mieszkańcami naszego miasta.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.