Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Jasełka uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 22 December 2011, 08:35 All comments: 0


Jasełka uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie

21 grudnia 2011 w sali widowiskowej MOKSiR uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom ze szkoły oraz przedszkolakom przedstawienie Jasełkowe.

Na godzinę 10:00 do MOKSiR-u zaproszeni zostali uczniowie szkoły. Sala wypełniona była po brzegi – nie tylko uczniami. Krzesełka zajmowali również przybyli rodzice, goście i nauczyciele.
Przedstawienie poprzedziła niezwykle przyjemna chwila – wręczenie nagród dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, którzy odnieśli sukcesy w wielu konkursach. Były brawa, nagrody i wzruszenie.

Tuż po ogłoszeniu zwycięzców na scenie pojawili się pierwsi młodzi aktorzy. Z głośników dobiegał przeraźliwy głos, jak się później okazało – diabła. Tak się zaczęło…

Na scenie zaprezentowało się wielu uczniów, ze wszystkich roczników szkoły. Przedstawienie było wynikiem ciężkiej pracy występujących oraz siostry Agnieszki, która przygotowała młodych aktorów wyśmienicie.

Na koniec usłyszeliśmy życzenia świąteczne złożone przez dyrektora szkoły – pana Mariusza Szklarza, który podziękował wszystkim za przybycie.

Godzina 11:30 przeznaczona była dla przedszkolaków, którzy również mogli oglądnąć powyższe Jasełka. Było równie świątecznie!
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform