Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowskie kolędowanie w Trzech Króli

Autor admin
Data utworzenia: 07 styczeń 2016, 13:35 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowskie kolędowanie w Trzech Króli

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Burmistrz Miasta Chojnowa zaprosili mieszkańców naszego miasta do Kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła - czekał tam na nich wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu chóru Skoranta oraz orkiestry dętej pod batutą Piotra Koziara.

Zgromadzeni wczorajszego popołudnia w chojnowskim "dużym kościele" mieli okazję posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd, a także pieśni pochodzących z różnych zakątków świata. Całość poprowadziła Krystyna Czapska - założycielka oraz kierownik chóru. Na miejscu oprócz występów chóru, mieliśmy także okazję posłuchać kolęd w wykonaniu solistek a także utworów instrumentalnych zagranych przez orkiestrę.

Dwugodzinny koncert we wnętrzu chojnowskiej gotyckiej bazyliki jak co roku dostarczył uczestnikom wyjątkowych wrażeń - występ orkiestry był niesamowity, szkoda że tak rzadko są organizowane koncerty właśnie tutaj, nieobecni mogą żałować - powiedziała Pani Wiesława, mieszkanka Chojnowa, która wczorajszego popołudnia zjawiła się na koncercie.

Organizacja świątecznego koncertu w murach chojnowskiej bazyliki weszła już na stałe w kalendarz chojnowskich imprez kulturalnych.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform