Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Smacznie i zdrowo z HUSSE

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 10 styczeń 2016, 11:16


Smacznie i zdrowo z HUSSE

HUSSE to szwedzki producent doskonałej suchej i mokrej karmy dla psów i kotów, ale też innych produktów dla zwierzaków - suplementów diety, kosmetyków i smakołyków. Firma została założona w Sztokholmie w 1987 roku. W 1993 roku rozpoczęła ekspansję na teren Skandynawii, a 3 lata później rozszerzyła działalność na inne rynki europejskie oraz Amerykę Środkową i Południową, a ostatnio na Daleki Wschód. Od ponad sześciu lat rozwija sprzedaż na terenie Polski.

Obecnie Husse posiada sieć ponad 700 dystrybutorów i jest europejskim liderem w bezpośredniej sprzedaży z dostawą karmy do domu. Na terenie Legnicy i całego powiatu legnickiego również działa regionalny dystrybutor produktów Husse, oferujący - poza karmami - fachowe porady, jak dobierać odpowiednie karmy w zależności od rasy, wagi, wieku i innych czynników, mających wpływ na specyficzne potrzeby konkretnego psa lub kota.

Husse to:

...SZWEDZKA JAKOŚĆ

Produkcja karm Husse oparta jest na tradycyjnych, skandynawskich recepturach, opracowanych ze szczególną starannością przez lekarzy weterynarii i dietetyków.

Karmy Husse nie zawierają żadnych dodatków chemicznych, sztucznych barwników ani konserwantów. Są wytwarzane wyłącznie ze starannie dobieranych, wysokiej jakości, łatwostrawnych składników, które są kupowane tylko od sprawdzonych, dbających o środowisko dostawców.

...RÓŻNORODNOŚĆ WYBORU


Wśród karm Husse, Państwa pupil z pewnością znajdzie coś interesującego. Mamy bowiem różne karmy dla szczeniąt i kociąt (karmy z serii Valp oraz Kattunge), dla seniorów (karmy Senior), dla zwierząt zbyt "okrągłych" lub mało aktywnych (karmy o obniżonej zawartości tłuszczu), o wrażliwym układzie pokarmowym lub o skłonnościach do alergii (karmy z linii Sensitive, a wśród nich doskonały łosoś z ryżem, jak również hipoalergiczna jagnięcina), karmy dla hodowców lub właścicieli większej ilości psów (karmy z linii PRO), dla psów lub kotów sterylizowanych, dla kotów z problemami z układem moczowym, dla psów ras olbrzymich z dodatkiem glukozaminy i chondroityny, dla kotów wychodzących na zewnątrz oraz tych, ceniących sobie tylko domowe pielesze, dla psów mieszkających na dworze, dla psów bardzo aktywnych i pracujących - np. pilnujących czy też biegających w zaprzęgach... Jest w czym wybierać.

...PROFESJONALNA OBSŁUGA

Husse to nie tylko produkt - to przede wszystkim fachowa usługa doradztwa i dostawy karmy do Klienta. Pamiętaj, że wszyscy dystrybutorzy Husse to miłośnicy zwierząt, którzy chętnie i z prawdziwym zaangażowaniem pomogą dobrać odpowiednią karmę dla Twojego psa lub kota.

Zakup jest zwykle poprzedzony dostarczeniem odpowiedniej ilości darmowych próbek kilku rodzajów karmy, wytypowanych w czasie bezpośredniej rozmowy o stanie zdrowia, rasie, wieku, wadze czy też upodobaniach pupila.Właściciel niczym więc nie ryzykuje, a ma możliwość sprawdzenia, czy i która karma Husse będzie najbardziej odpowiadała jego psu lub kotu. Sprzyja to trafniejszemu wyborowi. Jedna próbka suchej karmy dla psa waży 200 g, a dla kota - 80 g. Dzięki próbkom, maksymalnie ograniczamy ryzyko popełnienia błędu przy zakupie, a - tym samym - niepotrzebnego wydatkowania pieniędzy.

Naszych produktów nie znajdziecie Państwo w sklepach - są dostępnewyłącznieu lokalnych dystrybutorów Husse. Karmy Husse można też spotkać w niektórych lecznicach weterynaryjnych. Taka organizacja sprzedaży powoduje, że karmy Husse - przy porównywalnej do innych karm wysokiej jakości - mają niższe ceny.

Dzięki oferowanej przez Husse usłudze dostawy, nie musicie Państwo nosić ciężkich worków z karmą ani tracić czasu na zakupy w tradycyjnych sklepach.

Wystarczy więc złożyć zamówienie, a lokalny dystrybutor Husse skontaktuje się z Państwem i uzgodni termin dostawy.Zasadą jest, że zamówienie jest realizowane tego samego dnia, najpóźniej -następnego. Karmę przywozimy o dogodnej dla Klienta umówionej porze, co oznacza również godziny wieczorne czy też weekendy i święta.


...BEZPŁATNA DOSTAWA

Na terenie pow. legnickiego wszystkie zamówienia o wartości powyżej 50 zł zostaną dostarczone bezpłatnie.

Zapraszamy więc do kontaktu z nami i złożenia zamówienia elektronicznie lub telefonicznie:

janusz.wypych@husse.pl tel. 694 631 908

Zamówienie można także złożyć w sklepie internetowym na stronie www.husse.pl

Bardziej szczegółowe informacje o produktach Husse oraz porady żywieniowe znajdziecie Państwo także nawww.husse.pl lub na Facebooku. Zachęcamy jednak do bezpośredniego kontaktu.