Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Repertuar chojnowskiego kina na najbliższe dni

Autor Kasia_
Data utworzenia: 11 grudzień 2015, 09:49 Wszystkich komentarzy: 0


Repertuar chojnowskiego kina na najbliższe dni

Długie zimowe wieczory sprzyjają nudzie w domu. Aby się jej nie poddać, warto wybrać się do kina. W najbliższych dniach w chojnowskim MOSKiR będziemy mieli okazję zobaczyć kilka bardzo interesujących produkcji. Poniżej prezentujemy krótki opis fabuły filmów, które w najbliższym czasie będą emitowane w chojnowskim kinie.

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

Świetna, lekka komedia, opowiadająca historię wesołego i bardzo pomysłowego staruszka, który podczas przygotowań do jego przyjęcia urodzinowego, ucieka z domu spokojnej starości i przeżywa wiele zabawnych perypetii. Główny bohater ma okazję odegrać kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku i poznać wiele wpływowych osób. Fabuła filmu skupia się na podróżach staruszka po całym świecie oraz wykonywanych przez niego tajnych misjach. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy mają ochotę odprężyć się przy lekkiej komedii.

Mangelhorn

To poruszająca historia mężczyzny, który dostał od życia swoją drugą szansę na szczęśliwe życie. Bardzo wzruszający film przedstawia portret samotnego mężczyzny, który nie potrafi pogodzić się z utratą miłości swojego życia. Zamyka się na ludzi i świat i pogrąża w pięknych wspomnieniach. Jedyną rozrywką w jego smutnym życiu są regularne, cotygodniowe odwiedziny w banku, gdzie ma okazję przyglądać się pięknej kobiecie, która niezwykle go zafascynowała. Kiedy okazuje się, że ona także jest samotna, między dwojgiem nawiązuje się nić porozumienia. Kiedy zbliżają się do siebie emocjonalnie i duchowo, głównemu bohaterowi przychodzi dokonać wyboru, czy chce rozpocząć nowy etap w życiu.

Sekrety morza

To piękny film przedstawiający świat widziany oczami dziecka. Produkcja zawiera elementy baśniowe i fantastyczne. Fabuła wciąga widza już od pierwszych minut projekcji. Film niesie ze sobą przesłanie o ogromnej sile, jaka tkwi w rodzinie oraz braterskiej więzi, której nic nie jest w stanie pokonać. Będziemy mieli okazję zobaczyć piękną wędrówkę rodzeństwa, które próbuje odkryć prawdę o przeszłości swojej rodziny. Jest to doskonała propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

Amy

Jest to film biograficzny, opowiadający historię życia wielkiej gwiazdy – Amy Winehouse. Jest to nie tylko biografia piosenkarki, ale także opowieść o niezwykłej kobiecie, o jej ogromnym talencie oraz o tym, jak wiele człowiek potrafi zrobić, kiedy pragnie, by go kochano. Amy zginęła w tajemniczych okolicznościach, kiedy miała zaledwie 27 lat. Film intryguje, zaskakuje i wzrusza. Jest doskonałą propozycją na wieczór we dwoje.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.