Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

W kinach króluje James Bond

Autor Kasia_
Data utworzenia: 15 listopad 2015, 09:37 Wszystkich komentarzy: 0


W kinach króluje James Bond

Bez wątpienia największym kinowym hitem ostatnich dni jest Spectre. Agent 007 już 24 raz gości na dużym ekranie. Tę kultową produkcję z pewnością warto zobaczyć. A co jeszcze jest grane? Ucieszyć powinni się mali widzowie, bowiem w aktualnym repertuarze mamy aż 3 filmy animowane. Dla siebie znajdą coś także wielbiciele komedii i filmów biograficznych.

Spectre (akcja)

W rolę Agenta 007 wcielił się Daniel Craig i trzeba przyznać, że z zadania wywiązał się doskonale. Tym razem Bond, narażając życie, tropi jedną z największych światowych organizacji terrorystycznych. W filmie brak jest charakterystycznych dla tej serii imponujących możliwościami gadżetów, bo James nie wykorzystuje niczego poza samochodem i zegarkiem-bombą. Jednak trzeba przyznać, że efekty specjalne są imponujące, a akcja trzyma w napięciu do ostatniej minuty.

Steve Jobs (biografia)

Świetna produkcja w reżyserii D. Boyle’a. W głównych rolach zobaczymy takie gwiazdy, jak Michael Fassbender, Kate Winslet i Seth Rogen. Film przedstawia historię życia Stev’a Jobsa – człowieka o nieprzeciętnym umyśle, który zrewolucjonizował współczesną elektronikę i technologię. Wybierając się na seans, mamy okazję zobaczyć walkę z czasem oraz poświęcenie i zaangażowanie, jakie Steve wkładał w swoją pracę. Będzie to również okazja do poznania kilku szczegółów z zupełnie prywatnego życia znanego geniusza.

Listy do M. 2 (komedia)

To już druga odsłona doskonałej polskiej produkcji komediowej w reżyserii Macieja Dejczera. W rolach głównych śmietanka polskiego kina współczesnego: Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Zielińska. Tak dobrze dobrana kadra jest gwarancją dobrego filmu, świetnej rozrywki i śmiechu do łez. Film wprowadza nas już w świąteczną atmosferę. Fabuła ma wiele wątków – wszystkie zaskakują zwrotem akcji, śmieszą, momentami wzruszają i są potwierdzeniem faktu, że w święta wszystko jest możliwe. Wszystko jednak sprowadza się do jednej puenty: miłość jest najlepszą rzeczą, jaką człowiek może podarować drugiemu człowiekowi.

A na co mogą wybrać się najmłodsi widzowie? Dla nich w aktualnym repertuarze kin znajdują się aż 3 produkcje animowane: Sawa. Mały wielki bohater; Rabusie fistaszków oraz Kasia i Mim Mim oraz Tree Fu Tom.

Przypominamy, że przedstawiony opis dotyczy ogólnopolskiego repertuaru kin. W Chojnowie możemy teraz zobaczyć Everest, Ugotowanego i Hotel Transylwanię (opis tych produkcji znajdziecie tutaj). Od 4 grudnia w chojnowskim kinie grane będą także Spectre i Listy do M. O szczegółach będziemy na bieżąco informować na łamach naszego portalu.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.