Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Nowości na dużym ekranie

Autor Kasia_
Data utworzenia: 29 październik 2015, 20:03 Wszystkich komentarzy: 0


Nowości na dużym ekranie
W tym tygodniu rekordy popularności w kinach bije film „Ugotowany”. W repertuarze dominują filmy akcji i fantasy. Tradycyjnie, dla siebie znajdą też coś wielbiciele dramatów.

Ugotowany (komedia)

Godny uwagi i długo oczekiwany film w reżyserii Johna Wellsa. Fabuła jest nieskomplikowana i przewidywalna, brak jest także zaskakujących zwrotów akcji. Film opowiada historię utalentowanego kucharza, który, wychodząc z nałogu, stara się zdobyć 3. gwiazdkę Michelina. Gromadzi utalentowaną załogę i uparcie dąży do celu. W głównej roli zobaczymy Bradleya Coopera. Jak już wspomnieliśmy, po tej produkcji nie należy spodziewać się wciągającej i zaskakującej fabuły. Trzeba jednak docenić mistrzowską grę aktorską, wspaniałą muzykę i doskonałe kadry. Jedno, czego jesteśmy pewni, to to, że na ten film nie można iść głodnym.

11 minut (dramat)

To świetna polska produkcja w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. W rolach głównych zobaczymy m.in. Andrzeja Chyrę, Paulinę Chapko i Dawida Ogrodnika. Film wciąga w skomplikowaną fabułę już od pierwszej minuty. Finalnie, nieoczekiwany splot wydarzeń w ciągu zaledwie 11 minut połączy losy mieszkańców wielkiego miasta.

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii (fantasy)

To amerykańska produkcja, będąca nową interpretacją znanej nam dobrze historii o Piotrusiu Panu. Osierocony chłopiec trafia pewnego dnia do magicznej krainy – Nibylandii. Tam odnajdzie swoje miejsce w świecie. Będzie uczył się życia poprzez zabawę, a także stawianie czoła pierwszym poważnym wyzwaniom. Ostatecznie zostanie bohaterem. Film godny polecenia szczególnie młodszym widzom, jednak na salę kinową wpuszczane są dzieci od 7. roku życia.

Crimson Peak. Wzgórze krwi (horror)

To propozycja dla tych, którzy lubią kino grozy. Amerykańska produkcja twórców takich hitów, jak „Labirynt fauna” czy serii „Hellboy”. Akcja rozgrywa się w pewnym XIX-wiecznym hrabstwie, a nastrój filmu przesiąknięty jest gotyckim mrokiem. Motywem przewodnim jest nawiedzony dom. Na ekranie nie zabraknie przybyszów zza światów, zjawisk paranormalnych i scen mrożących krew w żyłach.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform