Query error chojnow.pl - Przegrana trampkarzy na wyjeździe

Przegrana trampkarzy na wyjeździe

Autor Kasia_
Data utworzenia: 28 październik 2015, 09:15

W minioną sobotę chojnowscy trampkarze zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Prochowiczanki Prochowice. Niestety, naszym piłkarzom nie poszło najlepiej.

Na początku pierwszej połowy chojnowianie stracili aż 3 bramki. Chłopcy jednak nie poddawali się i już w 12’ pierwszy celny strzał na bramkę przeciwnika oddał Dawid Urynek. Na poprawę wyniku nie trzeba było długo czekać bowiem już w 15’ kolejnego gola strzelił Michał Kucharski. Po tak dobrze rozegranych akcjach pojawiła się szansa na wyrównanie wyniku. W 26’ straciliśmy kolejną bramkę, ale już w 32’ wynik ponownie podwyższył Michał Kucharski. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się więc wynikiem 4:3.

Niestety, druga połowa meczu okazała się być dużo słabsza dla naszych piłkarzy. W 61’ i 70’ meczu stracili kolejne bramki, żegnając się tym samym z szansą na wygraną.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3 dla Prochowiczanki Prochowice.

Chojnowianka, skład podstawowy: Mendel, Chmielowski, Cybulski, Druzga, Fedorowicz, Kucharski, Podłaszczyk, Szczupek, Urynek, Wengrzyn, Zazulczak.

Skład rezerwowy: Wisłocki, Butryn, Fronc, Knopp, Perchaluk, Rajczakowski, Szczupak.