Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Prezenty na 9 Urodziny Galerii Piastów

Autor Galeria Piastów
Data utworzenia: 28 październik 2015, 11:00 Wszystkich komentarzy: 0


Prezenty na 9 Urodziny Galerii Piastów

Weekend 24 i 25 października minął w Legnicy w świetle gwiazd. 9 Urodziny Galerii Piastów to było prawdziwe święto muzyki oraz miłośników dobrej zabawy. Na scenie pojawili się artyści ze sceny lokalnej, a także Dawid Kwiatkowski i Anna Wyszkoni a w ręce klientów trafiły dziesiątki cenny nagród ufundowanych przez znane sklepy i marki. Na wielki finał na elewacji budynku odbył się specjalny pokaz animacji 3D.

Sobota była mocno młodzieżowa - pokazy tańca, a także nastoletni idole znani z programów telewizyjnych oraz koncert Dawida Kwiatkowskiego. Niedziela natomiast była wielkim finałem, a ten uświetniła swoją obecnością i specjalnymi animacjami, Anna Wyszkoni wraz z zespołem.

Podczas dwóch dni na scenie pojawiło się kilkunastu artystów ze sceny lokalnej i regionalnej, zespoły i zaproszeni goście specjalni.

W niedzielę klienci Galerii Piastów mogli śledzić na bieżąco przebieg imprezy na wielkim ekranie umieszczonym na scenie. Dodatkowo tego samego dnia od godziny 15:00 w ręce klientów trafiły urodzinowe babeczki, breloczki, balony i nagrody warte kilka tysięcy złotych!

Dwa 40 calowe telewizory HD, ekspres do kawy i specjalne paczki ufundowane i przygotowane przez sklep TCHIBO, kosze z zakupami od sklepu Piotr i Paweł, torby z upominkami do domu od sklepu Home&You, tablet marki Samsung od sklepu Media Expert, ubrania z salonu Triumph, biżuteria z salonu Briju, prezenty i książki od Biura Podróży Itaka, bony pieniężne do salonu Empik i wiele, wiele więcej.

- To było zdecydowanie największe wydarzenie tego typu jakie mieliśmy możliwość do tej zorganizować – mówi dyrektorka CH Galeria Piastów Elżbieta Sobolewska. - Oprócz gwiazd mogliśmy pokazać i podpromować wielu młodych artystów, a co ważniejsze przypomnieć wszystkim że po 9 latach Galeria Piastów nadal stoi najlepszymi sklepami i markami. To było pięknych 9 lat, a poprzeczka wisi wyżej niż kiedykolwiek wcześniej. Za rok nasza 10 rocznica. Czas leci bardzo szybko. Mamy już zaplanowane działania na najbliższe miesiące. Na pewno nikt nie będzie się nudził.

Sponsorami i Fundatorami głównych nagród podczas 9 Urodzin Galerii Piastów byli:

Sklep TCHIBO
Biuro podróży ITAKA
Salon EMPIK
Sklep Media Expert
Sklep Home&You
Salon BRIJU
Sklep TRIUMPH
Sklep Piotr i PawełKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.