Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Co jest grane?

Author: Kasia_
Creation date: 09 October 2015, 19:36 All comments: 8


Co jest grane?

Aktualny repertuar kin to gratka dla miłośników komedii i dobrej zabawy. Na dużym ekranie zobaczyć możemy teraz aż 4 komedie, z czego jedna przeznaczona jest także dla najmłodszych widzów. Coś dla siebie znajdą również fani filmów science fiction. Nie zabraknie też propozycji dla miłośników kina akcji oraz thrillerów. Wielbiciele dramatów również powinni w najbliższych dniach zasiąść w kinowych fotelach. W aktualnym repertuarze dominują polskie produkcje.

Praktykant (komedia)

To 122 minuty dobrej zabawy. Amerykańska produkcja w reżyserii Nancy Meyers przyciągnęła już przed ekrany rzesze widzów. W dużej mierze to zasługa wybornej obsady, bowiem w głównych rolach zobaczymy takie gwiazdy, jak Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo czy Nat Wolff. Film jest humorystycznym spojrzeniem na starość i sposoby radzenia sobie z nią. Przedstawia historię bohatera, który odkrywa, że czas emerytury wcale nie jest sielanką. Aby nie poddać się rutynie, wraca do pracy… w charakterze redakcyjnego stażysty. Film należy do grupy tych mniej ambitnych, ale warto go zobaczyć, jeśli ma się ochotę na lekką, przyjemną komedię.

Panie Dulskie (komedia)

To świetna, bawiąca do łez polska produkcja w reżyserii Filipa Bajona. W głównych rolach zobaczymy gwiazdy polskiego kina, m.in. Krystynę Jandę, Katarzynę Figurę, Maję Ostaszewską i Władysława Kowalskiego. Prezentowana historia inspirowana jest dramatem Gabrieli Zapolskiej. Jednak film, dzięki świetnej grze aktorskiej oraz doskonałemu scenariuszowi, przypadnie do gustu także tym, którzy nie są wielbicielami literatury.

Król życia (komedia)

To kolejna doskonała propozycja polskich filmowców. Pełna humoru historia ma jednak głębokie przesłanie. Pokazuje nam, że warto doceniać to, co się ma. Główny bohater jest typowym pesymistą, lecz gdy wychodzi cało z groźnego wypadku, zaczyna doceniać swoją rodzinę i podziwiać świat, który go otacza. Zmiana nastawienia do życia sprawia, że staje się osobą niosącą radość. Historia ta pokazuje nam, że aby stać się szczęśliwym, nie trzeba wyjeżdżać do egzotycznych krajów ani zarabiać fortuny, wystarczy jedynie rozejrzeć się dookoła i dostrzec to, co piękne. Tym razem w głównych rolach zobaczymy: Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę i Jana Peszka.

Hotel Transylwania 2 (komedia, familijny, animowany)

To propozycja głównie dla najmłodszych widzów, ale również świetne kino familijne. Animacja to już druga część serii o Pace Draca. Na ekranie tradycyjnie zobaczymy mnóstwo przedziwnych, ale sympatycznych stworów. W tej części dużą rolę odegrają wampiry. Nie zabraknie dobrego humoru, efektownych kreacji bohaterów oraz doskonałej zabawy.

Legenda (thriller)

Świetna brytyjska produkcja. Doskonała propozycja dla tych, którzy lubią kino z dreszczykiem. Fabuła filmu została oparta na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w latach 60. Przedstawiona historia opowiada o narodzinach, rozwoju i późniejszym upadku grupy przestępczej prowadzonej przez braci bliźniaków, którzy przez długi czas terroryzowali mieszkańców Londynu.

Marsjanin (przygodowy)

Wielbiciele kina science-fiction powinni wybrać się na seans tego filmu. Film przedstawia niezwykłą historię bohatera, który w wyniku pomyłki zostaje sam na Marsie. Można byłoby się spodziewać, że nie ma żadnych szans na przeżycie, ponieważ kończą mu się zapasy powietrza i żywności, jednak Mark nie daje za wygraną. Jego heroiczna walka o przetrwanie napawa zdumieniem, a pomysłowość i determinacja nie znają granic.

Chemia (dramat)

To kolejna doskonała polska produkcja. Tym razem inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Jest równocześnie hołdem złożonym zmarłej niedawno Magdzie Prokopowicz – założycielce Fundacji Rak’n’Roll. Film jest wzruszającą opowieścią o niebanalnym uczuciu łączącym dwoje młodych ludzi, którzy chorują na raka. Produkcja niesie ze sobą niezwykle ważne przesłanie – że należy żyć i kochać tak mocno, jakby jutra miało nie być.


Jak widać, warto w najbliższych dniach wybrać się do kina. Mamy nadzieję, że nasze rekomendacje pomogą Wam w wyborze najodpowiedniejszego dla Was filmu.


Comments

Gdzie można znalezc repertuar ?
report comment
w chojnowskim kinie.z tego co tu kilka razy pisali powinno juz dzialac od kilku miesiecy.
report comment
A tak w ogóle, czy kino w Chojnowie działa ?
report comment
A tak w ogóle, czy kino w Chojnowie działa ?
tiaaa.jasne.dziala :)
report comment
Proszę mi powiedzieć czy wymieniony repertuar filmowy to dotyczy kina w Chojnowie.
report comment
nie
report comment
To po co to? I na początku się pisze w jakim kinie to grają.
report comment

ktoś niechcący dał dup. wystawiając ten temat gdyż za jego sprawą wrócił na tapetę temat kłamcy z urzędu
który wmówił i obiecał pewnej cześci mieszkańców że kino będzie. Obiecanki janki a kina jak nie było tak nie będzie.
Juz trzy razy na łamach tego portalu pisano że wniosek został złożony ale nie napisano nigdy dlaczego
nie został pozytywnie rozpatrzony. Czy ktokolwiek widział choć jeden z tych wosków???
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.