Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Start zawodniczek i zawodników UKK 'Oriens' na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

Autor UKK 'Oriens' Chojnów
Data utworzenia: 31 sierpień 2015, 10:07 Wszystkich komentarzy: 0


Start zawodniczek i zawodników UKK 'Oriens' na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
W dniu 30.08.2015r. (niedziela) przy temperaturze 30° Celsjusza, w Tuszynie k. Dzierżoniowa rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w wyścigu kolarskim dwójkami na czas. Startowały zawodniczki i zawodnicy z województwa dolnośląskiego i województwa lubuskiego. Wyznaczony dystans 8,0 km z półmetkiem. Poszczególne zespoły dwuosobowe startowały w odstępach co 1 minuta.

W kategorii młodziczka (13-14 lat) Hanna Konarzewska i Anita Małek wywalczyły 4 miejsce na siedem startujących dwójek. Do III miejsca na podium dziewczynom zabrakło 5 sekund. W młodzikach (13-14 lat) Gracjan Fuławka i Szymon Musiał zajęli 6 miejsce na dziesięć startujących dwójek.

Młodzi sportowcy Uczniowskiego Klubu Kolarskiego „Oriens” w Chojnowie wywalczyli punkty: - w Ogólnopolskim Systemie Sportu dzieci i młodzieży do klasyfikacji Ministerstwa Sportu za rok 2015, - do Challenge (inaczej klasyfikacja) Dolnośląskiego Związku Kolarskiego na rok 2015, dziewczęta wywalczyły 8 pkt. z chłopcy 10 pkt.

W przesłanych zdjęciach wykonanych 200 m przed linią mety: na zdjęciu dziewczyn pierwsza z lewej strony jedzie Hanna Konarzewska, jako druga Anita Małek. W zdjęciach chłopców pierwszy z lewej jedzie strony Gracjan Fuławka i drugi Szymon Musiał.

Zawodnicy od września będą uczniami Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, gdzie klub UKK 'Oriens' ma swoją siedzibę.

Klub UKK 'Oriens' Chojnów pragnie również podziękować sponsorom, którzy wsparli przygotowania do wyjazdu na zawody.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.