Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Weekendowy rozkład jazdy. Kolejne mecze przed nami.

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 sierpień 2015, 07:47 Wszystkich komentarzy: 12


Weekendowy rozkład jazdy. Kolejne mecze przed nami.

Już dziś ruszają kolejne rozgrywki piłkarskie. Wielu fanów futbolu przez cały tydzień czeka na upragniony weekend podczas którego będą mogli wspierać swoje ulubione drużyny. W sobotnie popołudnie o godzinie 15:00 w legnickim Konfeksie Chojnowianka Chojnów będzie walczyła o punkty klasy okręgowej.

Pod wodzami nowego trenera, Zarządu, który czynnie poszukuje kolejnych piłkarzy oraz nowego kierownika nasi piłkarze pomału będą wdrażać się w sezon. Nie będzie łatwo, choć na pewno przyjdzie czas na świetne wyniki. Pierwsze spotkanie zmuszeni byliśmy oddać walkowerem. Drugi mecz to puchar i wysoka porażka z Parchowem. Dziś powinno być już lepiej, choć nie możemy wymagać od tej nowej, młodej drużyny zbyt wiele na początku.

W klasie okręgowej oprócz Chojnowianki rywalizuje również ekipa Czarnych Rokitki. Podopieczni Mirosława Dragana zmierzą się w niedzielę o 17:00 z dobre dysponowaną ekipą Sparty Grębocice. Przed własną publicznością Czarni będą mieli okazję poprawić się po pierwszej porażce ze stalą Chocianów.

Oprócz klasy okręgowej wiele emocji budzi występ Sokoła Krzywa w A-klasie. Podopieczni Łukasza Kurczaka w pierwszym meczu bezdyskusyjnie byli lepsi od ekipy z Gołaczowa. W niedzielę, w samo południe przyjdzie pora na rywalizację z Błękitnymi Kościelec. Mamy nadzieję na kolejny komplet punktów i znakomity występ piłkarzy z Krzywej.

Wszystkim naszym drużynom życzymy powodzenia.


Komentarze

udało się.

Konfeks Legnica 9-0 Chojnowianka Chojnów
zgłoś komentarz
Młode chłopaki graja,brawo za walke,bramkarz nie przejmuj sie.
zgłoś komentarz
Świetny wynik, brawa dla prezesa, tak trzymać.
zgłoś komentarz
a Co Ty chciałeś ? Młode chłopaki próbują walczyć. Nie jest łatwo. Brawo, że nie wstydzą sie wyjść na boisko.
zgłoś komentarz
wejdź na boisko pokaż jak grasz. Ciężko młodym jest grać 90 minut na takim poziome.
zgłoś komentarz
W tej rundzie przegramy wszystko,wazne by utrzymac zespoł.Młodziez niech ogrywa sie i nie bierze przykladu z nauczyciela Chrystiana Serkiesa,ktory grał tylko za pana kryszczuka.No i te kartki jego.
zgłoś komentarz
Ja jednak myślę, że to wstyd, albo się gra i potrafi albo nie. Widać jeśli im nie wstyd, to jeszcze gorzej, bo brak im ambicji. Niema „nic się nie stało”, bo jesteście lebiody. Tak wynik powinien być dla was wstydliwy i niema co robić z nieudaczników bohaterów. Brawo Panie prezesie Jóźwiak i Serkies, działacie że hohoho!
zgłoś komentarz
Ty Kowalik pajacu wejdź na boisko i pokaż jak grasz jak Ty taki cwaniak. Oni trenują dwa tygodnie ze sobą . Młodzierz nie ma sił na pełne 90 minut. Chwała im za to, że grają i chcą grac.
zgłoś komentarz
O to chodzi tumanie, młodzież nie ma sił, więc nich nagra, kryją dupę Jóźwiakowi i Serkiesowi co mieli sprowadzić odpowiednich zawodników, a tacy kretyni jak ty tylko to wspierasz. Po co? Ktoś ci pajacu za to płaci, czy jeszcze gorzej, piszesz te bzdury, bo wierzysz, że tak mam być!
zgłoś komentarz
kibice szanujcie się,po co te ,,inwektywy",niech piją to piwo ci co je naważyli!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.