Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Porażka Chojnowianki w Pucharze Polski.

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 sierpień 2015, 20:10 Wszystkich komentarzy: 0


Porażka Chojnowianki w Pucharze Polski.

Klub Sportowy Chojnowianka po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentował się na boisku trawiastym. Mocno eksperymentalny skład pojawił się w dniu wczorajszym na murawie podczas meczu Pucharu Polski, gdzie rywalizowaliśmy z A klasową Victorią Parchów. Od początku wiadomym było, że nasi piłkarze dopiero co zaczęli wspólne przygotowania do obecnej rundy.

Zasilona kilkoma nowymi piłkarzami Chojnowianka przez pierwsze 45 minut zdołała zaprezentować całkiem przyzwoitą formę. Nasi piłkarze grali bardzo składnie jak na pierwszy raz wspólnej gry na boisku. Biało niebiescy momentami nawet przeważali nad rywalem, który był w zdecydowanie lepszej sytuacji od naszej ekipy.

Do przerwy wydawałoby się, że obie drużyny nie zdołają zdobyć gola. Na nasze nieszczęście Parchów kilka sekund przed gwizdkiem arbitra wpakował futbolówkę do siatki. Przegrywaliśmy 1:0.

W drugiej odsłonie spotkanie Chojnowianka nie pokazała się już z tak dobrej strony. Niestety widoczny był brak treningów i zgrania piłkarzy obecnych na boisku. Strata drugiego gola była tylko kwestią czasu. Przy stanie 3:0 można powiedzieć, że mecz i "siła" biało niebieskich przestała funkcjonować. Finalnie ulegliśmy rywalowi 6:0 i tym samym zakończyliśmy przygodę z Pucharem Polski podobnie jak Czarni Rokitki i Sokół Krzywa.

Forma naszych piłkarzy nie zachwycała. Pomimo tego udało nam się przed długi czas utrzymać korzystny wynik. Kolejne treningi oraz mecze ligowe na pewno przyczynią się do wzrostu formy i lepszego zrozumienia piłkarzy na murawie. Liczymy, że wszystko się poukłada, a występy w klasie okręgowej dostarczą kibicom wiele radości. Należy także podkreślić, że biało niebiescy nie wystąpili w pełnym składzie. Trener miał do dyspozycji zaledwie trzynastu piłkarzy. W najbliższy weekend podczas rywalizacji z Konfeksem Legnica nasza ekipa będzie na pewno w komplecie.


Życzymy powodzenia!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.