Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Tomasz "Góral" Adamek kontra Kamil Mroczkowski - sparing dograny!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 sierpień 2015, 20:11 Wszystkich komentarzy: 0


Tomasz "Góral" Adamek kontra Kamil Mroczkowski - sparing dograny!

Nasz reprezentant klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki – Kamil Mroczkowski jest coraz bardziej docenianym pięściarzem w naszym kraju. Do tej pory zachwycał nas licznymi nokautami, zwycięstwami w turniejach i medalami z Mistrzostw Polski. W swojej krótkiej karierze, do tej pory, miał okazję sparować z Mariuszem Wachem – tym samym, który stawał w ringu z największymi sławami światowego formatu.

Dziś dograno kolejny wielki sparing. Otóż wychowanek Arkadiusza Lewandowskiego, już w poniedziałek, będzie sparował z znanym chyba na całym świecie Tomaszem "Góralem" Adamkiem. - Wszystko mamy już dograne, będzie to kolejne duże doświadczenie w życiu Kamila. Mam nadzieję, że oprócz tego sparingu uda nam się sprowadzić Tomasza Adamka do Chojnowa i przeprowadzić chociażby walkę pokazową. Wiemy, że plan przygotowawczy "Górala" jest napięty, ale zawsze jest jakaś szansa – podkreśla trener Lewandowski.

Chojnowski klub nadal idzie do przodu i nie zwalnia tempa. Liczne sukcesy na arenie zarówno krajowej, jak i międzynarodowej sprawiają, że z pozoru "mały" Chojnów znany jest wśród wielu sportowców.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.