Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Górnik lepszy od Czarnych!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 sierpień 2015, 14:57 Wszystkich komentarzy: 0


Górnik lepszy od Czarnych!

Podczas kiedy Chojnowianka Chojnów i Sokół Krzywa walczyły o promocję do kolejnej rundy Pucharu Polski, w Rokitkach, Czarni podejmowali Górnika Złotoryję w tych samych rozgrywkach. Biorąc pod uwagę przeszłość obu klubów w PP Czarni byli zdecydowanym faworytem. Oprócz rywalizacji na boisku na pewno obaj trenerzy chcieli pokazać, że to właśnie ich taktyka będzie skuteczniejsza. Były szkoleniowiec Czarnych – Mirosław Zieleń w dniu wczorajszym poprowadził Górnika do zwycięstwa.

Od pierwszych minut obie ekipy grały bardzo asekuracyjnie. Dało się jednak zauważyć, że zawodnicy Czarnych prezentowali się nieco słabiej na tle rywali. Górnik swobodniej grał piłką, co przełożyło się na jednobramkowe prowadzenie do przerwy.

W drugiej części gry Czarni nieco śmielej ruszyli do przodu. Efektem takiej ofensywy była bramka strzelona przez Wrotnego po składnej akcji całego zespołu. Trener Dragan postawił na młodzieżowców. Na boisku pojawili się: Węglewski, Migała oraz Bekacz. Spotkanie było bardzo wyrównane, a żadna z ekip nie potrafiła po raz drugi wpakować futbolówki do siatki.

W efekcie takiej gry doszło do rzutów karnych. Wobec nowych przepisów OZPN`u, jeśli po upływie regulaminowych 90 minut gry padł remis, o wygranej decydują rzuty karne. Niestety Czarni zawiedli skutecznością. Górnik okazał się o dwie bramki lepszy i tym samym awansował do kolejnej fazy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Już w najbliższy weekend podopieczni Mirosława Dragana, przed własną publicznością zmierzą się z dobrze prezentującą się drużyną Sparty Grębocice.

Skład: Wyszowski, Płachta, światoń, Pater, Białek, Szydełko, Pachura K., Bernat, Ziembowski, Wrotny, Gut. Po przerwie weszli Węglewski, Migała, Bekacz.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.