Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Chojnowianka próbuje zebrać się do gry w "okręgówce". Kierownik zrezygnował.

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 sierpień 2015, 08:55 Wszystkich komentarzy: 15


Chojnowianka próbuje zebrać się do gry w "okręgówce". Kierownik zrezygnował.

Klub Sportowy Chojnowianka nadal boryka się z mniejszymi i większymi problemami. Po rezygnacji prezesa – Małgorzaty Członki na ręce Zarządu wpłynęła rezygnacja obecnego od wielu lat kierownika – Waldemara Michowskiego. Wiele się zmienia, a przyszłość naszej ekipy w klasie okręgowej jest nadal niepewna. W kuluarach pojawiły się informacje o odejściu z drużyny czołowego defensora Piotra Światłonia oraz napastnika Andrzeja Ziembowskiego.

Obaj piłkarze stanowią siłę naszego zespołu, a ich brak na pewno przełoży się na słabsza dyspozycję. Do tego brak trenera, który mógłby poprowadzić naszą ekipę do wielu zwycięstw nie motywuje do ciężkiej pracy. Romuald Kujawa dwukrotnie odchodził z Klubu zanim jeszcze rozegrał pierwsze spotkanie ligowe.

Nic nie jest jednak stracone. Dziś ma odbyć się spotkanie piłkarzy, Zarządu wraz z biznesmenami, którzy mają nadzieję wskrzesić pierwszą drużynę. Jak potoczą się jego losy nie wiadomo. Na dzień dzisiejszy nadal mamy czynnie działający Zarząd na którego czele stoi P.O – Krzysztof Rudziak.

Nieoficjalnie wiadomo, że pracy z seniorami w razie problemów podjąłby się Dariusz Janiak, który bardzo dobrze radzi sobie z naszą młodzieżą.


Komentarze

Pan Józwiak robi porzadki i bardzo dobrze.Jezeli nie odsunie Pan Waldka,to druzyny nie bedzie nigdy.Trzeba zaczac budowac zespol od nowa ,ale bez tych co go zniszczyli.Jak mozna rozwalic druzyne i nie zrezygnowac.To byloby chore gdyby ci sami ludzie chcieli budowac cos,czego dowiedli ze nie umieja.
zgłoś komentarz
Pozostanie Waldka w klubie zle o nim by swiadczylo.Trzeba miec jakis honor,jak ktos do czegos nie nadaje sie,to musi odejsc.
zgłoś komentarz
Do tej pory było tak,ze pikarze spotykali sie u Waldka w domu i rzadzili klubem.Mam nadzieje ze za Pana Jozwiaka piłkarze nie beda rzadzic klubem i Pan Jozwiak nie ugnie sie im,jezeli powiedza ze Waldek ma zostac.Druzyne trzeba zbudowac od nowa,nawet od b klasy.Pilkarzom(o ile tak ich mozna nazwac) nie mozna ulegac.Od rzadzenia jest zarzad,a gracze od grania.Jezeli tak bedzie,to Pan Józwiak bedzie mial pełne poparcie kibicow.A jak nie usunie tych ludzi,to nikt z nas nie da nabrac sie ze w klubie cos zmieni sie.
zgłoś komentarz
Jezeli bez waldka kopacze nie beda chcieli wyjsc na boisko,to trzeba przeczekac rok czasu i za rok zglosic juniorow do sezonu.W ten sposob zacznie sie budowa klubu na solidnych fundamentach.
zgłoś komentarz
Odsuńcie Go nie tylko od seniorów,lecz od juniorów.Umysł młodego człowieka jest jak plastelina.Waldek szybko przerobi na swoja strone juniorow,a potem Ci juniorzy przejda do seniorów i zacznie się zabawa ,impreza,wszystko tylko nie trening piłka,wychowanie poprzez sport.Waldus moze pomagac,ale trzymajmy go z daleka od zespołów.
zgłoś komentarz
Chojnowianka potrzebuje Waldka. Wszyscy za niego wskoczyli by w ogień. Jak tu odsunąć osobę która jest lubiana przez wszystkich ? Jeżeli on odejdzie to za miesiąc wątpie, że zobaczymy naszą "drużynę"
zgłoś komentarz
Jak sie nie ma w glowie,to trzeba miec w nogach.A nasi piłkarze nie mają w głowie o czym swiadczy fakt ze mocno wspierali czlonke w pewnym czasie.No i nie maja w nogach,bo grac w pilke nie potrafia o czym przekonalismy sie widzac na boisku i treningach.Ja mysle ze piłkarz gra w piłke bo ma pasje,bo ma przywiazanie do barw klubu,ale do Waldka to juz mozna rozumiec dwuznacznie hihi.Nie kompromitujcie sie,odejdzcie ,dajmy szanse juniorom za rok czy dwa.Wszyscy do cna powinni odejsc.
zgłoś komentarz
Młodzi skoczą za Waldkiem w ogień?????!!!!! Może tak i jest, ale musimy pamiętać, że młodzi ludzie są bardzo podatni na manipulowanie nimi i często jeszcze starszy "kolega”, ma zazwyczaj większy autorytet w oczach młodzieży, więc potrafi sobie ich podporządkować czasami nawet nie świadomie przez nich samych. Wystarczy, że starszy pozwoli młodemu człowiekowi mówić do siebie po imieniu i już staje się super! Mam jednak nadzieję Waldku, że wytrwasz w tym postanowieniu! Skoro prezeska odeszła to powinni odejść wszyscy z nią związani!!! Mam też nadzieję, że wreszcie klub stanie na nogi i młodzież będzie miała gdzie się rozwijać a władze wreszcie będą im w tym pomagały. Bo niestety, ale trzymanie prezeski tyle lat na siłę przez władze miasta doprowadziły do tej chorej sytuacji.
zgłoś komentarz
Co ty za bzdury opowiadasz @adamsztymala!? Jak był "Waldek" oraz prezeska to Chojnowianka awansowała do 4 ligi i nagle super klub. Skład się wtedy rozsypał i wszystko poszło na zarząd. Zrozumcie wreszcie ze większość jeszcze się uczy i jak ma przychodzić na treningi gdy jeszcze ze szkoły/pracy nie wrócili ? Jeżeli nasz klub nie ma pieniędzy na to by pomóc zawodnikom to po co maja tam siedzieć ? Wolą grac po wioskach czy innych klubach gdzie wszystko jest ogarnięte! Czemu tylko u nas zawodnik jest raz napastnikiem a raz obrońcą? Bo nie mamy nic poukładanego i nic nie wiemy o zawodnikach !
zgłoś komentarz
O cho! Znalazł się "wazniak 1231" (albo ważniaczka) obrońca uciśnionych prezesek! Skoro była taka dobra to teraz wystarczy popatrzeć, do czego w sumie doprowadziły te rządy!!! Stare porzekadło mówi - nie ważne jak się zaczyna, ale jak się kończy! Więc nie pitol o wielkości byłego zarządu, bo ta wielkość wynikała jedynie z "MANI WIELKOŚCI”!!! I tyle na ten temat!!! A tak nawiasem to, aby wszystko w klubie jak określiłeś „BYŁO OGARNIĘTE” właśnie zależy od zarządu!!! Więc jak chcesz komuś robić rowa to uważaj, aby kupa nie pozostał na krawacie!!! Lub na damskiej apaszce!!! Bo nie wiem, kto się kryje za tym Nickiem!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform