Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Siła defensywy Rokitek rośnie. Czarni dogrywają ostatnie transfery!

Autor Maciek
Data utworzenia: 10 sierpień 2015, 12:02 Wszystkich komentarzy: 3


Siła defensywy Rokitek rośnie. Czarni dogrywają ostatnie transfery!

Wielkimi krokami zbliża się sezon piłkarski 2015/2016. Drużyny w pełni mobilizują się do pierwszych spotkań ligowych. Czarni Rokitki Rokitki nie przespali okresu okienka transferowego. Jak to się mówi co się odwlecze to nie uciecze…Marek Wyszowski, który w ubiegłym sezonie zastanawiał się nad zasileniem czarnych koszul w końcu stał się piłkarzem reprezentującym ekipę z naszej gminy. Ponadto do składu po rocznej przerwie powrócił Pater. Obaj zawodnicy są niewątpliwym wzmocnieniem linii defensywnej. – Jest dobrze, a może być bardzo dobrze. Prowadzimy jeszcze rozmowy, które mogą przełożyć się na zwiększenie konkurencyjności w naszym zespole – zapowiada prezes klubu Bogdan Styrkowiec.

Wypożyczony do tej pory Kuba Grządkowski prawdopodobnie nie będzie reprezentował dalej ekipy z Rokitek. Wychowanek Chojnowianki najprawdopodobniej zasili szeregi biało niebieskich, którzy nadal borykają się z problemami kadrowymi. Czarni prowadzą jeszcze rozmowy z zawodnikiem Iskry Niedźwiedzice – Piotrowskim, który docelowo miałby zasilić pomoc lub napad.
Zapowiada się zatem bardzo ciekawie. Trener Dragan będzie miał większe pole do popisu. Na początku rundy zabraknie Sebastiana Grudzińskiego, który zdecydował się na odpoczynek od futbolu. Sam zainteresowany nie wyklucza powrotu do gry.


Komentarze

W Rokitkach moze byc okregowka,a w Chojnowie nie ma 11 zawodników do gry.Ktos mi powie ze Serkiesowi zalezy na klubie,a czlonka byla dobrym prezesem.
zgłoś komentarz
Nigdy nie zapomnę jak w czasie treningu wjezdzał kosiarką na boisko teresiak i wyganial z murawy.Zajecie nie mogly byc prowadzone w normalnych warunkach.Kazano jezdzic nam do Budziwojowa grac i trenowac.Robił to czlowiek burmistrza.Atmosfera psuje sie tu od lat a teraz nastepuje kres pierwszej druzyny.Chlopaki wola grac na wsi niz w Chojnowie.Tak Jasiu wspierał klub.
zgłoś komentarz
"kibic" czego kibic? Możesz wyjaśnić?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform