Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

W Kolonii Kołłątaja i Osetnicy świętowano Dzień Dziecka

Autor admin
Data utworzenia: 08 czerwiec 2015, 12:53 Wszystkich komentarzy: 0


W Kolonii Kołłątaja i Osetnicy świętowano Dzień Dziecka
W miniony weekend, dzieci i młodzież z Gminy Chojnów, miały kolejną okazję do świętowania Dnia Dziecka. W Kolonii Kołłątaja i Osetnicy, na sobotę zaplanowano bowiem całą masę atrakcji. Pogoda w pełni dopisała, a chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.

Imprezę w Kolonii Kołłątaja uświetniła obecność strażaków z OSP Jaroszówka, którzy przygotowali szereg zabaw i konkursów. Niewątpliwie, największą z przygotowanych przez nich atrakcji była kurtyna wodna, która wszystkim obecnym pozwoliła na ochłodę w ten upalny dzień. Ponadto na uczestników czekały takie konkurencje jak skoki w workach czy przeciąganie liny. Wszystkim chętnym pomalowano twarze i zrobiono tatuaże. Po zabawie, dzieciom wręczono medale i pamiątkowe dyplomy za udział w imprezie. Na koniec, wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla.

Doskonale bawili się również wszyscy, którzy wzięli udział w Dniu Dziecka organizowanym w Osetnicy. O godzinie 12.00, spod świetlicy wiejskiej wyruszono na spacer do "niemieckiej tamy". Nie był to jednak zwykły spacer, lecz pełen przeszkód i konkurencji. Dzieci rozwiązywały zadania, m.in. zgadywały jakie to zwierzę na podstawie krótkich wierszyków. Ponadto, budowały zamki z piasku i wykonywały ćwiczenia ruchowe. Na koniec, nad rzeką odbyło się ognisko, podczas którego na obecnych czekały kolejne gry i zabawy sportowe.

Dzięki słonecznej pogodzie i doskonałym nastrojom, sobota była dniem pełnym wrażeń. Organizatorom należy pogratulować przeprowadzenia tak udanych imprez.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.