Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kamil Mroczkowski vs Devon Young podczas Golden Glove of Vojvodina

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 lipiec 2015, 11:20 Wszystkich komentarzy: 0


Kamil Mroczkowski vs Devon Young podczas Golden Glove of Vojvodina

Dziś Kamil Mroczkowski z naszego klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki stoczy swój pierwszy pojedynek podczas odbywających się zawodów międzynarodowych w Serbii. Golden Glove of Vojvodina to bardzo prestiżowa i mocno obsadzona impreza sportowa. Nasz reprezentant tym razem nie będzie miał łatwego zadania bowiem w wadze +91kg pojawiło się dwunastu pięściarzy.

Po raz pierwszy wychowanek Arkadiusza Lewandowskiego stanie w ringu naprzeciw boksera z poza naszego kontynentu. Jego dzisiejszym rywalem będzie Amerykanin, bardzo dobrze zapowiadający się pięściarz – Devon Young. – Liczę na dobrą walkę i zwycięstwo. Kamil jest dobrze przygotowany, jeśli w ringu wszystko pójdzie zgodnie z planem awansujemy do dalszej części turnieju. Atmosfera w Serbii jest niesamowita, pojawiło się wielu zawodników z całego świata. Rywalizacja jest spora – podkreśla chojnowski szkoleniowiec.


Dzisiejsza walka będzie dostępna na żywo pod adresem www.bsv.org.rs/bsv_stream.php Poniżej prezentujemy sylwetkę zawodnika, z którym Mroczkowski będzie dziś walczył.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.