Query error chojnow.pl - LMKS "SFORA" Chojnów na turnieju Taekwondo Wrocław Open 2015

LMKS "SFORA" Chojnów na turnieju Taekwondo Wrocław Open 2015

Autor LMKS "SFORA" Chojnów
Data utworzenia: 17 czerwiec 2015, 11:34 Wszystkich komentarzy: 0

W dniu 30.05.2015 Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Fabryczna wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym Orlęta Wrocław zorganizował III Wrocław OPEN - Puchar Orląt w Taekwondo Olimpijskim, na którym pojawili się przedstawiciele naszego klubu. Skromna, ponieważ zaledwie dwuosobowa reprezentacja rywalizowała w takich konkurencjach jak: Kalaki (walka soft-stick), Kyourugi (walka sportowa), Poomsea (układy formalne) oraz Wielobój techniczny.

Turniej zgromadził ponad 80 zawodników z 6 klubów TKD w rocznikach 2009-2001 (Dzieci, Młodzicy i Kadeci). Nasi sportowcy zdobyli 5 medali. Nikola Drozd (Kadet) wywalczyła dwa drugie miejsca (walka i układy formalne), Wiktor Szklarz (Dziecko) zdobył wszystkie miejsca na podium (I wielobój techniczny, II układy formalne, III walki soft-stick), niniejszy wynik uplasował nasz klub na V miejscu drużynowo.

Organizatorzy szczególne podziękowanie kierują do osób bez których nie odbyłyby się te zawody; Krzysztof Joanna Dobrucka Zarzycka, Michał Tkd Dobrucki, Miłoszowi Kolankowskiemu, Państwu Klepak, Dariusz Radoman, Pani Mikrut, Michał Mikrut, Marta Durzyńska, Agata Iwanowska, Adrian Iwanowski, Monika Sylwestrzak,Ala Sylwestrzak, Juli Łodzińskiej, Janek Kunicki, Markowi Cholewie, Korneli Darłak i Kacprowi Iwanickiemu."Dziękuję Wszystkim rodzicom, którzy upiekli przepyszne ciasta - było słodko, cukierni z Nowego Dworu, a Agnieszka Rauk za bardzo ładny pokaz akrobatyki sportowej. W sumie uzbieraliśmy 430zł i 10 koron (może się kiedyś przydadzą). Kasę przekazujemy we wtorek Karolowi.
Ps. Mamy nadzieję, że o nikim nie zapomnieliśmy."

W imieniu Taekwondo Chojnów serdecznie dziękuję naszym zawodnikom, Kacprowi Iwanickiemu za wsparcie organizatorów oraz Mariuszowi Sulmie (Taekwondo Bolesławiec) za opiekę nad nimi podczas turnieju.