Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Festyn Rodzinny w Krzywej za nami (video)

Autor admin
Data utworzenia: 16 czerwiec 2015, 12:54 Wszystkich komentarzy: 1


Festyn Rodzinny w Krzywej za nami (video)

W niedzielę, przy Szkole Podstawowej w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej odbył się Festyn Rodzinny, w którym wzięli udział liczni mieszkańcy miasta i gminy. Na wszystkich obecnych czekała cała masa atrakcji. Pogoda i humory dopisały, zatem było to naprawdę doskonale spędzone popołudnie.

Zumba, przejażdżki konikiem i quadem, dmuchane zamki, malowanie twarzy, bańki- to tylko niektóre z atrakcji, które tego dnia czekały na najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy straży pożarnej, policji i wojska. Uczniowie SP Krzywa, przygotowały program artystyczny, zaangażowały się w konkursy plastyczne, za co otrzymały dyplomy i upominki. Ponadto, na gości czekały pyszne, domowe wypieki oraz potrawy z grilla.


Wśród licznych atrakcji, przygotowanych na niedzielne popołudnie, każdy znalazł coś dla siebie. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować organizatorom tak udanej imprezy.Komentarze

Fajnie że na takich imprezach jest też Zumba i staje się ona zorac bardziej popularna ;) u mnie w Gdańsku w wakacje 19 lipca odbędzie się Zumba Maraton, bardzo się ciesze, uwielbiam Zumbe!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform