Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Festyn Rodzinny w Krzywej za nami (video)

Autor admin
Data utworzenia: 16 czerwiec 2015, 12:54 Wszystkich komentarzy: 1


Festyn Rodzinny w Krzywej za nami (video)

W niedzielę, przy Szkole Podstawowej w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej odbył się Festyn Rodzinny, w którym wzięli udział liczni mieszkańcy miasta i gminy. Na wszystkich obecnych czekała cała masa atrakcji. Pogoda i humory dopisały, zatem było to naprawdę doskonale spędzone popołudnie.

Zumba, przejażdżki konikiem i quadem, dmuchane zamki, malowanie twarzy, bańki- to tylko niektóre z atrakcji, które tego dnia czekały na najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy straży pożarnej, policji i wojska. Uczniowie SP Krzywa, przygotowały program artystyczny, zaangażowały się w konkursy plastyczne, za co otrzymały dyplomy i upominki. Ponadto, na gości czekały pyszne, domowe wypieki oraz potrawy z grilla.


Wśród licznych atrakcji, przygotowanych na niedzielne popołudnie, każdy znalazł coś dla siebie. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować organizatorom tak udanej imprezy.



Komentarze

Fajnie że na takich imprezach jest też Zumba i staje się ona zorac bardziej popularna ;) u mnie w Gdańsku w wakacje 19 lipca odbędzie się Zumba Maraton, bardzo się ciesze, uwielbiam Zumbe!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.