Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem

Autor admin
Data utworzenia: 15 czerwiec 2015, 09:43 Wszystkich komentarzy: 0


Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem
W czwartek, w Bibliotece Miejskiej, w ramach projektu "Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku", odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem- znanym autorem książek dla dzieci i młodzieży. Na wstępie, pisarza poproszono o wybranie jednej z prac zgłoszonych do konkursu "A to historia!", która otrzyma nominację do nagrody głównej. Pan Marcin zdecydował, że będzie to praca należąca do Natalii Moskwy z SP3.

Na początku spotkania, uczniowie z SP4, pod opieką nauczyciela Zenona Chmielewskiego, zaśpiewały hymn projektu "Z książką na walizkach", autorstwa Wandy Chotomskiej. Jerzego Kumiegi i Iwony Podlasińskiej.

Marcin Pałasz, w bardzo ciekawy sposób opowiedział o swoim życiu i twórczości, z przyjemnością odpowiadał na pytania, których zrodziła się cała masa! Zgodnie z obietnicą, najbardziej aktywny uczestnik spotkania, otrzymał książkę ze specjalną dedykacją. Towarzyszący pisarzowi Jerzy Kumiega, koordynator projektu „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku”, rozdał dzieciom „WALIZKĘ” - Gazetę XII Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”. Na koniec, uczniowie mogli kupić książki autora oraz ustawić się w kolejce po autograf.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.