Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nowe oblicze chojnowskiego Domu Kultury (foto+video)

Autor admin
Data utworzenia: 14 maj 2015, 13:54 Wszystkich komentarzy: 13


Nowe oblicze chojnowskiego Domu Kultury (foto+video)

Oficjalne otwarcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaplanowano na koniec maja/początek czerwca. Mieszkańcy miasta są bardzo ciekawi, jak prezentuje się nowe oblicze obiektu, a także z jakich możliwości i atrakcji będzie można skorzystać. Na chwilę przed otwarciem, udało nam się zajrzeć do środka. Szczególnie dyskusyjną sprawą był fakt, czy w MOKSiR będzie kino. W chwili obecnej to pewne, na dniach zostanie ogłoszony przetarg na jego wyposażenie.

W budynku mieści się sala widowiskowa, sala recitalowa, a także pracownie tematyczne: teatralna, muzyczna, plastyczna i ceramiczna. Poza tym, mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z kręgielni i sali fitness. W chwili obecnej nie znamy dokładnych zasad korzystania z tych atrakcji, wiemy jednak, że taka możliwość będzie dostępna przez sześć dni w tygodniu- od wtorku do niedzieli.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji. O szczegółach otwarcia będziemy informować na bieżąco.
Komentarze

BECIA, to nie chodzi o narzekanie, ale to powinno być tak że jak już wydajemy kasę to róbmy to z głową, bo jakby nie patrzyć to kasa publiczna. Po drugie nie ma w Chojnowie odpowiedzialności "TAK DUŻEJ" jak w innych wsiach czy miastach. Nie ma co się obrażać, ale nasze miasto od A do Z się starzeje i nie mówię tu w tej chwili o mieszkańcach, ale i o władzy. Myślenie nie jest to co kiedyś.
Zgadzam się z Panem, nie sztuka zrobić ciągle "coś" ale rzetelnie, przemyślanie.Niestety w Chojnowie ostanim czasie robi się ciągle "coś" aby robić bez względu na koszty czy potrzeby.Pomimo że mam swoje lata uważam że dla młodzierzy w Chojnowie niema niczego, albo brane są pod uwagę tylko dzieci i sporadycznie osoby starsze.
zgłoś komentarz
Zarąbiście! Osobiście nie mogę się doczekać! Szczególnie sali fitness ktora bede odwiedzac codziennie! Z nadzieja zrzucenia kilkanaście kg ;)
Co do kina czekam , aż zapuszcza pierwszy film kiedy nie bedzie trzeba zapierdzielac 20km do legnicy!!
zgłoś komentarz
koniecznie musisz.przy nadwadze kilkunastu kilo to sadlo ci sie na mozg rzucilo.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.