Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Łukasz Niemczyk na Mistrzostwach Polski seniorów w boksie # Aktualizacja # - mamy zwycięstwo

Author: Maciek
Creation date: 06 May 2015, 08:43 All comments: 0


Łukasz Niemczyk na Mistrzostwach Polski seniorów w boksie # Aktualizacja # - mamy zwycięstwo

Od 04 maja stolicą polskiego boksu męskiego dla mężczyzn staje się Szczecin. Wszystko za sprawą LXXXVI edycji Mistrzostw Polski Seniorów, w których – jak wynika ze wstępnych zgłoszeń – można spodziewać się udziału239 zawodników z 78 klubów. Jeżeli ilość ta ostatecznie się potwierdzi, to będziemy świadkami pobicia rekordu frekwencji uczestnictwa w krajowych mistrzostwach seniorów. Na uczestników szczecińskich zmagań czekają nie tylko ringowi rywale, szarfy i medale. Wszyscy startujący zawodnicy otrzymają od organizatora mistrzostw okolicznościowe koszulki.

Całość mistrzostw rozegrana zostanie w Hali Szczecińskiego Domu Sportu, przy ul. Wąskiej 16.Przez cały czas trwania mistrzostw wstęp dla publiczności jest wolny.

#AKTUALIZACJA godzina 12:42

Łukasz Niemczyk znakomicie wstrzelił się w tegoroczne Mistrzostwa Polski seniorów. W swoim pierwszym pojedynku nie dał szans rywalowi - Rudolfowi Pająkowi. Walka od początku do końca przebiegała pod dyktando naszego pięściarza. Pomimo takiego jej przebiegu sędziowie punktowali 2:1 na reprezentanta Champion Chojnów Powiat Legnicki. - Cieszy fakt wygranej. Wynik 2:1 nie oddaje tego, co działo się w ringu. Łukasz zwyciężył bezdyskusyjnie. Mam nadzieję, że brak sędziów z naszego województwa nie wpłynie na osiągane tutaj wyniki - powiedział Arkadiusz Lewandowski.

Już jutro o wiele trudniejsze zadanie przed naszym bokserem. - Zaliczyłem doskonałą pierwszą rundę. W drugiej nieco przygasłem, choć czułem swoją przewagę nad rywalem. W ostatniej rundzie było bardzo równo. Teraz czas na odpoczynek w hotelu i koncentrację przed jutrzejszym pojedynkiem, który rozpocznie się podobnie jak dzisiejszy około godziny 11:00 - powiedział walczący o Mistrzostwo Polski Łukasz Niemczyk.

W jutrzejszym pojedynku nasz bokser powalczy z ubiegłorocznym wicemistrzem Polski. Będzie na pewno ciężko, ale znając umiejętności młodego Niemczyka o wynik walki możemy być chyba spokojni.

Serdecznie gratulujemy!


PROGRAM ZAWODÓW

04.05.2015 r. (poniedziałek)
18.00 – I seria walk eliminacyjnych

05.05.2015 r. (wtorek)
11.00 – II seria walk eliminacyjnych
17.00 – III seria walk eliminacyjnych

06.05.2015 r. (środa)
11.00 – IV seria walk eliminacyjnych
16.00 – V seria walk eliminacyjnych

07.05.2015 r. (czwartek)
11.00 – I seria walk ćwierćfinałowych
17.00 – II seria walk ćwierćfinałowych

08.05.2015 r. (piątek)
14.00 – I seria walk półfinałowych
17.00 – II seria walk półfinałowych

09.05.2015 r. (sobota)
18.00 – Gala finałowa

Dziś w ringu zobaczymy naszego reprezentanta – Łukasza Niemczyka, który powalczy o tytuł Mistrza Polski Seniorów. Jest to pierwsza tak ważna impreza sportowa dla naszego boksera w kategorii senior. W chwili obecnej wraz z naszym pięściarzem na miejscu przebywa jego szkoleniowiec – Arkadiusz Lewandowski. Łukaszowi życzymy powodzenia i samych celnych ciosów. O przebiegu walk będziemy informować na bieżąco.Starcie naszego boksera rozpocznie się podczas walk porannych, a jego prawdopodobny początek zaplanowany jest na 11:30.

Źródło: http://pzb.com.pl/


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.