Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum arena PWSZ Legnica

Ruszyła budowa chojnowskiego Street Workout Park`u

Author: Maciek
Creation date: 28 April 2015, 12:16 All comments: 3


Ruszyła budowa chojnowskiego Street Workout Park`u

Stosunkowo niedawno informowaliśmy Państwa o tym, że w naszym mieście powstanie Street Wokout Park. Inwestycja ta docelowo ma zostać zrealizowana w przeciągu najbliższych tygodni. W dniu wczorajszym ruszyły pierwsze prace związane z przygotowaniem gruntu. Jest to pierwszy etap, gdyż odpowiednie i mocne podłoże jest podstawą przy instalowaniu urządzeń do ćwiczeń siłowych. Dziś jeśli wszystko dobrze pójdzie wylane zostaną fundamenty. - Prace przebiegają zgodnie z założonym wcześniej planem. Wczoraj przygotowaliśmy podłoże, dziś postaramy się wylać fundamenty, o ile pogoda nam na to pozwoli. Mam także nadzieję, że nie natrafimy na żadne niespodzianki - powiedział jeden z pracowników. Jeśli wszystko dziś się powiedzie pozostanie nam poczekać kilka dni, aby podłoże wyschło, dopiero po tym będzie można przystąpić do pierwszych instalacji.

- Prace zakończymy w przeciągu dwóch tygodni. Termin, jaki nam wyznaczono to15 maj. Do tej pory zakończymy całość naszych działań. Nie przewidujemy przesunięć terminu - podkreślił jeden z wykonawców.

Zbliża się lato, zatem wielu sportowców będzie miało okazję potrenować na świeżym powietrzu. W ramach przypomnienia – Street Workout Park powstanie przy kompleksie Orlik, tuż przy dużym parku. W ostatnim czasie można spotkać sporo takich „siłowni” w pobliskich miastach takich jak Legnica, czy Lubin. Street Workout z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny wśród młodych ludzi. Ćwiczenia na powietrzu są całkowicie darmowe, przyczyniają się one do poprawienia sylwetki i kondycji. Wystarczy odrobina motywacji i trochę pomysłu na samego siebie, aby rozpocząć samodzielne ćwiczenia.

W przeciągu najbliższych dni chojnowski Street Workout Park będzie w pełni gotowy do użytku. Mamy nadzieję, że znajdzie on wielu zwolenników.Comments

Miał być gotowy do końca kwietnia. A wiadomo już jaki będzie projekt?
report comment
Wcześniej nie znaliśmy dokładnie terminu wykonania. O przebiegu prac związanych z wykonaniem będziemy informować na bieżąco.
report comment
tylko tam gdzie to kopia lubi woda stac jak popada
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform