Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum Noc Zakupów

Ruszyła budowa chojnowskiego Street Workout Park`u

Author: Maciek
Creation date: 28 April 2015, 12:16 All comments: 3


Ruszyła budowa chojnowskiego Street Workout Park`u

Stosunkowo niedawno informowaliśmy Państwa o tym, że w naszym mieście powstanie Street Wokout Park. Inwestycja ta docelowo ma zostać zrealizowana w przeciągu najbliższych tygodni. W dniu wczorajszym ruszyły pierwsze prace związane z przygotowaniem gruntu. Jest to pierwszy etap, gdyż odpowiednie i mocne podłoże jest podstawą przy instalowaniu urządzeń do ćwiczeń siłowych. Dziś jeśli wszystko dobrze pójdzie wylane zostaną fundamenty. - Prace przebiegają zgodnie z założonym wcześniej planem. Wczoraj przygotowaliśmy podłoże, dziś postaramy się wylać fundamenty, o ile pogoda nam na to pozwoli. Mam także nadzieję, że nie natrafimy na żadne niespodzianki - powiedział jeden z pracowników. Jeśli wszystko dziś się powiedzie pozostanie nam poczekać kilka dni, aby podłoże wyschło, dopiero po tym będzie można przystąpić do pierwszych instalacji.

- Prace zakończymy w przeciągu dwóch tygodni. Termin, jaki nam wyznaczono to15 maj. Do tej pory zakończymy całość naszych działań. Nie przewidujemy przesunięć terminu - podkreślił jeden z wykonawców.

Zbliża się lato, zatem wielu sportowców będzie miało okazję potrenować na świeżym powietrzu. W ramach przypomnienia – Street Workout Park powstanie przy kompleksie Orlik, tuż przy dużym parku. W ostatnim czasie można spotkać sporo takich „siłowni” w pobliskich miastach takich jak Legnica, czy Lubin. Street Workout z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny wśród młodych ludzi. Ćwiczenia na powietrzu są całkowicie darmowe, przyczyniają się one do poprawienia sylwetki i kondycji. Wystarczy odrobina motywacji i trochę pomysłu na samego siebie, aby rozpocząć samodzielne ćwiczenia.

W przeciągu najbliższych dni chojnowski Street Workout Park będzie w pełni gotowy do użytku. Mamy nadzieję, że znajdzie on wielu zwolenników.Comments

Miał być gotowy do końca kwietnia. A wiadomo już jaki będzie projekt?
report comment
Wcześniej nie znaliśmy dokładnie terminu wykonania. O przebiegu prac związanych z wykonaniem będziemy informować na bieżąco.
report comment
tylko tam gdzie to kopia lubi woda stac jak popada
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.