Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Mroczkowski awansował do finału Mistrzostw Polski, Harkawy z brązowym medalem!

Autor Maciek
Data utworzenia: 16 kwiecień 2015, 15:00 Wszystkich komentarzy: 0


Mroczkowski awansował do finału Mistrzostw Polski, Harkawy z brązowym medalem!

Dziś odbyły się kolejne pojedynki Mistrzostw Polski juniorów w Boksie. Ta impreza sportowa odbywająca się w Wałczu zbliża się ku końcowi. W dniu dzisiejszym odbyła się większość walk półfinałowych. Poznaliśmy pierwszych faworytów do tytułu Mistrza Polski. Jutrzejszy dzień będzie momentem kulminacyjnym i wyłoni najlepszych z najlepszych.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że reprezentujący nas pięściarze Champion Chojnów Powiat Legnicki przywiozą do Chojnowa tytuł Mistrza Polski. Wszystko to za sprawą Kamila Mroczkowskiego, który nie przebiera w środkach i nokautuje swoich rywali. Dwa pierwsze starcia zakończyły się przez TKO. W dzisiejszym pojedynku nasz bokser nie musiał nawet wychodzić do ringu, gdyż trenerzy Kacpra Piegdonia z Zatoki Braniewo poddali walkę obawiając się o zdrowie własnego zawodnika.

Kamil zatem już jutro wyjdzie do ringu, aby skrzyżować rękawice w walce o tytuł mistrzowski. Dla wielu będzie to spora niespodzianka, jednak trener Arkadiusz Lewandowski już wcześniej zapowiadał, że Mistrzostwo Polski może trafić do Chojnowa.


Dziś w ringu pojawił się także drugi z naszych pięściarzy – Kacper Harkawy. W walce o wejście do finału niestety uległ na punkty z Karolem Łapwą z Sportów Walki Gostyń. Debiutujący wśród juniorów Harkawy uległ swojemu starszemu koledze na punkty. Pomimo porażki jest to udany występ Kacpra na tego typu imprezie sportowej. Nasz reprezentant wywalczył tytuł brązowego medalisty Mistrzostw Polski.

Kacprowi gratulujemy, a Kamilowi życzymy powodzenia w finale!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.