Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Łukasz Niemczyk wyróżniony przez Emerald Boxing Club. Chojnowianin leci na wyspy!

Autor Maciek
Data utworzenia: 19 marzec 2015, 08:34 Wszystkich komentarzy: 0


Łukasz Niemczyk wyróżniony przez Emerald Boxing Club. Chojnowianin leci na wyspy!

Łukasz Niemczyk został wyróżniony przez najlepszy bokserski klub Irlandii – Emerald Boxing Club Ballinasole i jednocześnie został zaproszony na wyspy w celu odbycia tygodniowego szkolenia w uprawianej dyscyplinie sportowej. Cały pobyt jest zupełnie darmowy, podczas jego trwania zawodniku Champion Chojnów Powiat Legnicki będzie miał zapewnioną opiekę wyśmienitych szkoleniowców, lekarzy oraz zakwaterowanie. Jest to olbrzymie wyróżnienie dla naszego pięściarza. Z całej Polski do Irlandii poleci sześciu bokserów.

Szkolenie będzie miało charakter przygotowawczy. Łukasz będzie miał okazję trenować w profesjonalnej sali z ringiem. Podczas swojego pobytu na wyspach nasz pięściarz na pewno wyjdzie do ringu z zawodnikami reprezentującymi Emerald Boxing Club. – Jest to olbrzymie wyróżnienie zarówno dla Łukasza jak i naszego klubu. Po raz kolejny pokazujemy, że aby zaistnieć w boksie należy współpracować z najlepszymi. Nie możemy zamknąć się jedynie w naszej sali treningowej i tylko tutaj przygotowywać się do zbliżających się zawodów. Często współpracujemy z innymi klubami, lekarzami, gdyż jest to niezbędne w celu osiągania dobrych wyników – podkreśla trener Lewandowski.


Wyjazd do Irlandii na pewno zmieni nieco spojrzenie naszego pięściarza na świat bokserski. Jak widać chojnowscy bokserzy nie zatrzymują się jedynie na zawodach rangi krajowej, ale dążą dużo dalej.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.