Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Grzegorz Gapski może stracić stanowisko wiceprzewodniczącego rady powiatu legnickiego

Autor admin
Data utworzenia: 16 marzec 2015, 17:00 Wszystkich komentarzy: 13


Grzegorz Gapski może stracić stanowisko wiceprzewodniczącego rady powiatu legnickiego

Grzegorz Gapski pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady Powiatu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na marcowej sesji ma zostać odwołany ze stanowiska. -Słyszałem, że taki wniosek ma zostać zgłoszony. Nic na to nie poradzę - skomentował radny Grzegorz Gapski.

Czym Gapski naraził się innym powiatowym radnym? Oburzenie wywołała interpelacja dotycząca nagrywania sesji i odtwarzania ich na stronie internetowej starostwa. Przypomnijmy, w jaki sposób argumentował swój pomysł. -Mieszkańcy nie mają czasu przychodzić na sesje i śledzić ich na żywo. Zapis video dostępny w sieci byłby przejawem przejrzystości życia publicznego.

Przeciwko wnioskowi byli wszyscy radni rządzącej koalicji. Ich jedynym argumentem było to, że "nie życzą sobie aby być nagrywanym". - Usłyszałem, że nagrywanie jest nielegalne i nie ma takiego zwyczaju. To szokujące, że takie rzeczy mówią radni. Przecież każdy z radnych wszystkich szczebli zgodnie z ustawą o samorządzie jest osobą publiczną! A zwyczaje w legnickim powiecie zwyczajnie czas już zmienić. Na bardziej transparentne - kończy najmłodszy powiatowy radny.

źródło: lca.pl


Komentarze

Skoro sobie tego nie życzą to niech się odwołają sami.
zgłoś komentarz
Kilka wypowiedzi z forum z ***

Postprzez Urzędnik » So, 14 marca 2015, 07:35

Wstyd Panie Gapski !!! Bardzo dobrze robią że jego wyrzucają...nie zapomnę jak pytał o premie dla urzędników którzy zarabiają 1500 zł, (raz w roku) w Chojnowie się wszyscy śmieją z Tego Pana. Haslo wyborcze ZAWALCZYMY O PRACE ? jesteś w koalicji to załatwiaj Prace a nie duperelami się zajmujesz.
Urzędnik
zgłoś komentarz
Postprzez kolega » So, 14 marca 2015, 07:52

buahaha Grzesiu już koniec przygody jako przewodnicy ? a takie ambicie miałeś ? pamiętam jak wyzywałeś radnych od nieudaczników w radio i co teraz, jak mówiłeś jak nie zawalczysz o pracę, a tutaj premie Cię załatwiły, kamerki, nowy rzecznik itp. Całe miasto gadało jak grześ się o premie pytał i jak się interpelacją na rzecznika napisał., (tak się tą interpelacją chwaliłeś że aż chojnoww.pl napisał, sukces jakbyś sam zakład khgm otworzył w Chojnowie.)
zgłoś komentarz
Forum lca http://****
zgłoś komentarz
Jak dla mnie młodzik czy jak lca napisało młokos robi tylko szum wobec swojej osoby. Chce show i nic więcej. A czy kamery są potrzebne może i tak, ale myślę że i tak mało osób będzie takie filmy oglądać. Ludzie nie mają czasu a co dopiero 3 godziny z sesji oglądać. HASŁO WYBORCZE ZAWALCZYMY O PRACĘ tak dla przypomnienia.
zgłoś komentarz
Tak czytam te forum legnickie i znalazłem jeszcze że młodzik dobrze sobie radzi 1400 zł od europosła, 1400 diety no to porządnie zawalczył o pracę dla siebie.
zgłoś komentarz
Gapski nie próżnuje i jak zwykle robi cyrk i jest to jedyna rzecz którą Gapski uprawia.Może Gapski zacznie brać się za prawdziwą pracę jako radny a nie wydurnia się.Za 2800 zł miesięcznie oczekujemy pracy tego pana na rzecz regionu.Na stronie BIP starostwa są protokoły z sesji Rady Powiatu więc dlaczego wprowadzamy czytelników w błąd że to wszystko ma charakter tajności.Nie dajmy się wmanewrować w kolejne show przez tego niepoważnego radnego
zgłoś komentarz
Panie redaktorze nie rozumie jednego stwierdzenia "Przeciwko wnioskowi byli wszyscy radni rządzącej koalicji" a to Radny Gapski nie jest w koalicji ? i sam siebie wybrał jako wiceprzewodniczącego ? Do PRACY-PO PRACE Gapski dla wyborców.
zgłoś komentarz
Panie Gapski, nie dorósł pan do funkcji radnego, a parcie na szkło ma pan większe niż murzyn na blaszkę! Zachowujesz się jakbyś był przynajmniej posłem! Trzeba było startować od razu na prezydenta! Może MPK wypożyczyłby ci „GAPCIOWÓZ” , mógłbyś sprawniej docierać do swoich fanów. Rozgadujesz o niejawności pacy rady powiatu? Przecież protokoły są zamieszczane na stronach starostwa! A więc nie okłamuj swoich słuchaczy! Sam wielokrotnie czytałem i słyszałem jak lekceważyłeś radnych wypisując i wygadując jakieś bzdury o nich, o niekompetencji itp. Zachowujesz się jak typowy PiS-owiec a więc wszedłeś do rady powiatu, aby uprawiać politykę a nie rozwiązywać problemy powiatu. Aż tak bardzo się chcesz upodobnić do swoich idoli, „co to księżyc ukradli?!”. No, ale na to jesteś za malutki. Ja polecam załapać się do programu „duże dzieci” To jest program wymarzony dla ciebie!!!

zgłoś komentarz
panie radny Gapski,nie przejmuj się pan tymi pieskami które tak pana obszczekują to pokazuje jedno, że ma pan rację,życzę wytrwałości w dążeniu do celu
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform