Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Dzień Kobiet w Domu Schrama (video)

Autor admin
Data utworzenia: 09 marzec 2015, 09:11 Wszystkich komentarzy: 0


Dzień Kobiet w Domu Schrama (video)
Większość pań świętowała Dzień Kobiet już wczoraj. Sposobów na spędzenie tego dnia miały naprawdę wiele, ponieważ zabawy odbywały się w większości chojnowskich lokali. Nie zabrakło osób, które odwiedziły Dom Schrama. Tuż przed godziną 17-stą, sala widowiskowa wypełniła się po brzegi. Wśród gości znalazły się głównie kobiety, lecz pojawiło się również kilku panów. Zorganizowane przez MOKSiR spotkanie było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy.

Spotkanie uświetniły występy artystyczne.Na scenie pojawiła się grupa teatralna Antykwariat, z montażem "KOBIETY- TERAZ MY". Kilka energicznych, świetnie odegranych i jakże życiowych scen sprawiło, że na twarzach gości w mgnieniu oka zagościł uśmiech. Aktorki bez wątpienia zasłużyły na gromkie brawa. Chwilę później, na scenie pojawił się Paweł Orłowski z recitalem"Śpiewam dla Ciebie", który swoim wokalem oczarował zgromadzoną publiczność. Paweł jest uczniem Agnieszki Justyny Szumiło, w jego repertuarze dominowały utwory Michała Bajora.

Dzięki artystycznym występom i doskonałej atmosferze, wszyscy goście opuścili Dom Schrama z uśmiechem i nadzieją, że w kolejnych latach zorganizowane zostaną kolejne spotkania o tak niepowtarzalnym charakterze.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform