Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wernisaż wystawy Rafała Wyciszkiewicza "Moje świata postrzeganie"

Autor admin
Data utworzenia: 09 marzec 2015, 13:00 Wszystkich komentarzy: 0


Wernisaż wystawy Rafała Wyciszkiewicza "Moje świata postrzeganie"

Piątkowy wernisaż wystawy Rafała Wyciszkiewicza, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Na spotkanie przybyło wielu miłośników twórczości Rafała, wśród których nie zabrakło jego modelek. Wystawę będzie można oglądać w Galerii Młodych na przełomie marca i kwietnia.

To nie pierwsza wystawa chojnowskiego fotografa, wcześniej miał dwie wystawy indywidualne i sześć zbiorowych. Rafał fotografuje wszystko, co wydaje się dla niego interesujące. Podczas spotkania zaprezentowane zostały zdjęcia miasta, znanych ludzi, uwieczniające wydarzenia muzyczne i kulturalne, a także sesje modelek. W Chojnowie znany jest nie tylko jako fotograf-od kilku lat obecny jest również na lokalnej scenie muzycznej.

Podczas piątkowego spotkania, Rafałowi udało się połączyć obie pasje. Na początku, po krótkim przedstawieniu osoby i twórczości Rafała, wszyscy obecni mogli podziwiać fotografie zaprezentowane w Galerii Młodych. To jednak tylko niewielka część jego twórczości. Dużo więcej zdjęć obecni mogli obejrzeć podczas godzinnej prezentacji multimedialnej, która została wyświetlona w Sali Edukacyjnej.

Na wszystkich obecnych czekała również muzyczna niespodzianka. Tuż po prezentacji multimedialnej odbył się mini koncert zespołu Faza Blues, którego wokalistą jest właśnie Rafał. Przeszło dwugodzinne, pełne wrażeń spotkanie sprawiło, że wszyscy obecni opuścili Bibliotekę Miejską w doskonałych nastrojach.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform