Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Panie, Panny i Panienki - „Jedynka gospodarzem siatkarskiego Dnia Kobiet!

Autor Włodzimierz Zatorski
Data utworzenia: 08 marzec 2015, 13:34 Wszystkich komentarzy: 0


Panie, Panny i Panienki - „Jedynka gospodarzem siatkarskiego Dnia Kobiet!

Turniej, przy którym płeć piękna rywalizuje przy siatce w sali gimnazjum nr 1, to już chojnowska tradycja. Nie inaczej było w roku. Zmagania siatkarek poprzedził bardzo miły akcent. Burmistrz Chojnowa Jan Serkies złożył wszystkim uczestniczkom życzenia z okazji Dnia Kobiet, wręczył symbolicznego kwiatka i słodką niespodziankę.

Później nie było już miejsca na uprzejmości. W meczu Pań z Panienkami doświadczone zawodniczki nie dały młodszym żadnych forów i zwyciężyły w dwóch krótkich setach.

Trema z pierwszego meczu szybko ustąpiła i gimnazjalistki pokazały, że w siatkówkę grać potrafią. Licealistki i studentki musiały się sporo namęczyć, by odnieść zwycięstwo.

Finał był wisienką na torcie. Panny i Panie stoczyły zażarty pojedynek, mocno bijąc się o każdy punkt. Emocje poszły w parze z widowiskowymi akcjami. Mecz obfitował w asy serwisowe, mocne smecze i techniczne kiwki. Różnicą tylko czterech punktów na przestrzeni trzech setów lepsze okazały się Panie, biorąc rewanż za porażkę w turnieju przed rokiem.

Meczowi finałowemu przyglądał się wójt gminy Chojnów Andrzej Pyrz, który na zakończenie wręczył wszystkim uczestniczkom puchary i dyplomy. Do zobaczenia za rok!

Skład zwycięskiego zespołu:

Renata Rychlińska

Alicja Marciniec

Jolanta Orzłowska

Barbara Radwańska

Angelika Czernatowicz


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform