Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Chojnowianka Chojnów - Isrka Księgienice - sparing

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 marzec 2015, 20:38 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianka Chojnów - Isrka Księgienice - sparing

W sobotnie popołudnie KS Chojnowianka rozegrała kolejny sparing. Rywalem naszej ekipy była Iskra Księgienice – rywalizująca w klasie okręgowej. Podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego, odpowiednio zmotywowani, przystąpili do tej rozgrywki. Biało niebiescy od samego początku nie zachwycali swoją postawą, choć widać było sporo walki i zaangażowania w grę. Obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, choć gra Isrky mogła bardziej się podobać.

Pierwsza połowa meczu była stosunkowo wyrównana. Brakowało skuteczności, która mogła przyczynić się do zdecydowanie innego wyniku. Finalnie pierwsza część spotkania zakończyła się sprawiedliwym remisem 1:1. Na listę strzelców wpisał się Snopek , który po bardzo dobrym uderzeniu wpakował futbolówkę do siatki rywala. Na murawie wśród biało niebieskich brakuje zdecydowanego lidera, który mógłby pokierować naszymi zawodnikami.

Druga połowa przyniosła kolejne gole i kolejne emocje sportowe. Biało niebiescy grali dobrze, choć popełniali proste błędy, po których rywal zdobywał gole. Brakowało nam polotuw środku pola, tutaj Księgienice zdecydowanie były liderem. Biało niebiescy zdobyli jeszcze jednego gola, którego autorem był Sławomir Rudnicki. Niestety Irkra grała skuteczniej, czego efektem były dwie strzelone bramki. Całe spotkanie zakończyło się porażką Chojnowanki 2:3.

Ten mecz kontrolny odbył się w Chojnowie na bocznej płycie. Nadszedł czas, kiedy to piłkarze przygotowujący się do rozgrywek zaczęli regularne grywać na murawie, a nie sztucznej nawierzchni. Dla samych piłkarzy sytuacja jesta bardzo komfortowa z uwagi na mniejszą ilość odnoszonych kontuzji, które mnożyły się podczas gry na sztucznej nawierzchni.

Już za tydzień zagramy z Dębem Stowarzyszenie Siedliska, drużyną, która ostro szykuje się do awansu. Ten mecz kontrolny prawdopodobnie odbędzie się ponownie w Chojnowie.

Skład Chojnowianki: Iwaniak, Kuczyński, Kowalczyk, Światłoń, Jędrusiak, Górski, Gałaszkiewicz, Ziembowski, Sokołowski, Rajczakowski, Rudnicki, Lejda, Snopek, Romanek.

Skład Iskry Księgienice: Marut - Migacz, Juszkaluk, Rytkowski, Lisowicz, Rogala, Staszak, Karczewski, Srebniak, Postrożny, Łodej oraz Stec, Grolewski, Bar, Moroch.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.