Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Zdziesiątkowane chorobami Rokitki uległy Stali Chocianów.

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 marzec 2015, 17:22 Wszystkich komentarzy: 0


Zdziesiątkowane chorobami Rokitki uległy Stali Chocianów.

W dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 Czarni Rokitki rozegrali pierwszy w tym sezonie sparing na naturalnej nawierzchni. Dotychczasowe spotkania odbywały się na sztucznej nawierzchni lub też orliku. Wyjazdowy mecz w Chocianowe nie należał do tych udanych w wykonaniu ekipy z naszej gminy. Dodatkowo zdziesiątkowana chorobami drużyna prowadzona przez Mirosława Dragana musiała radzić sobie na zdewastowanej murawie gospodarzy.

Na boisku zabrakło Guta, Wrotnego, Pachury M, Bernata. Czarni bardzo słabo spisali się na terenie rywala. Brakowało dokładności, skuteczności. Piłka skakała i odbijała się w dowolnym kierunku, gdyż murawa kompletnie nie była przygotowana do rozgrywek. W pierwszej części spotkania dało się zauważyć, że Czarni nie "czują" futbolówki. Gra nie kleiła się. Pomimo tego faktu do przerwy remisowaliśmy 0:0.

W drugiej części spotkania obraz gry nie zmienił się. Do tego straciliśmy dwa gole, co przełożyło się na porażkę 2:0. To, co działo się dziś w Chocianowie nie było odzwierciedleniem tego, co działo się w poprzednich tygodniach na sztucznej nawierzchni. Trener Mirosław Dragan na pewno przy kolejnych zajęciach weźmie pod uwagę formę swoich podopiecznych na boisku i przeprowadzi odpowiednie korekty. Dzisiejsza "wpadka" w Chocianowie była pierwszą porażką Rokitek w okresie przygotowawczym.

Skład: Andruszko, Płachta, D.Pachura, Białek, Bencal, Kamil Pachura, Tucholski, Grudziński, Szydełko, Marciniak, Gromala.

Rezerwa: Nowak Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.