Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Drugie miejsce Żaków w Legnicy.

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 marzec 2015, 14:10 Wszystkich komentarzy: 0


Drugie miejsce Żaków w Legnicy.


Grupa Żaków prowadzona przez trenera Marcina Rabandę nie marnuje czasu. Po ubiegłotygodniowym turnieju, w którym byliśmy gospodarzami, w dniu wczorajszym przyszła kolej na zawody w Legnicy. Organizatorem całej zabawy sportowej był klub Miedź Legnica. Nasi piłkarze, po słabym występie przed własną publicznością, szybko wrócili do pełni formy. Trener Rabanda zabrał na wczorajszą rywalizację następujących piłkarzy:


Kacper Kłusek,

Szymon Szczoczarz,

Karol Tomaszewki,

Mateusz Litwin,

Maciek Budz,

Bartek Serskies,

Kajetan Tracz

Dzięki dobrej postawie na parkiecie młodzi adepci futbolu bardzo dobrze "weszli" w ten turniej. W pierwszym spotkaniu pewnie pokonaliśmy gospodarzy Konfeks Legnica 2:0. Nasi zawodnicy nie popełniali prostych błędów. Doskonała gra w napadzie pozwoliła szybko zdobyć bramki. W kolejnym meczu było już nieco trudniej KS Miedź Legnica postawiła bardzo wysoko poprzeczkę naszym piłkarzom. Ponownie jednak zachowaliśmy zimną krew i wykorzystaliśmy dobrze szanse na zdobycie goli. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:1 dla Chojnowianki.

Trzecie spotkanie okazało się stosunkowo łatwiejsze niż pozostałe. Dzięki dobrej grze ograliśmy MKS Miedź Legnica 2:0. W meczu, który decydował o zajęciu pierwszej lokaty ulegliśmy Prochowiczance 1:0. Doskonała postawa we wszystkich spotkaniach dała nam doskonałe drugie miejsce.


Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.