Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Mroczkowski ciężko znokautował Mistrza Olimpijskiego z Chin, Wicemistrza Świata i Mistrza Europy

Author: Maciek
Creation date: 21 February 2015, 18:13 All comments: 1


Mroczkowski ciężko znokautował Mistrza Olimpijskiego z Chin, Wicemistrza Świata i Mistrza Europy

Ogromną niespodziankę sprawił Kamil Mroczkowski, który w dniu dzisiejszym podczas Turnieju Ziem Nadbałtyckich, ciężko znokautował swojego rywala. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyż Kamil często wygrywa przed czasem, gdyby nie fakt, że jego dzisiejszy rywal to Mistrz Olimpijski z Chin, Wicemistrz Świata i Mistrz Europy – Peter Kadiru.


- Cudownie, nie spodziewałem się tego, że tak mi pójdzie w dzisiejszej walce. Dziś był mój dzień. Jestem bardzo dobrze przygotowany, trener nie pozwolił mi odpuścić żadnych zajęć. Treaz wiem, że było warto tak ciężko pracować – powiedział Kamil Mroczkowski tuż po walce.

W kolejny weekend nasz "ciężki" bokser miał ponownie skrzyżować rękawice z Petere Kadiru podczas turnieju na terenie Niemiec. Już dziś wiemy, że do tej walki nie dojdzie. Po ciężkim nokaucie Mistrz Olimpijski z Chin, Wicemistrz Świata i Mistrz Europy jest wykluczony z uprawiania swojej dyscypliny na miesiąc czasu lub dłużej.


-Bałem się o przebieg tej walki. Wiedziałem, że Kamil jest mocny, bardzo mocny. Dziś Kamil od początku do końca zrealizował założenia taktyczne dlatego też walka poszła po naszej myśli. Nie spodziewałem się tak ciężkiego nokautu – podsumował dzisiejsze zmagania trener Lewandowski.


W dniu jutrzejszym na łamach portalu zaprezentujemy Państwu walkę Kamila.

Klub pragnie złożyć serdeczne podziękowania firmie Feerum za wszelką pomoc bez której nie byłoby możliwości wyjazdu na tak prestiżowe imprezy sportowe jak dzisiejsza.


Comments

Gratuluję!!!
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.