Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na Basenie Miejskim

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2015, 13:59 Wszystkich komentarzy: 0


Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na Basenie Miejskim

W czwartkowe przedpołudnie, uczniowie ośmiu szkół podstawowych z regionu, rywalizowali na Basenie Miejskim w Chojnowie. Udział w Mistrzostwach Podstrefy Legnickiej w Sztafetach Pływackich, wzięły drużyny z Chojnowa, Legnicy, Jawora, Lubina, Rudnej i Głogowa.

Na pływalni nie zabrakło ogromnych emocji i zaciekłej rywalizacji. Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko, walcząc o jak najlepszy wynik. Choć jak to w zawodach- nie każdemu dane było zwycięstwo, udział w mistrzostwach był bardzo cennym doświadczeniem i dobrą zabawą. Młodzi pływacy mogą być z siebie naprawdę dumni- ich dzielna postawa zasłużyła na pochwały ze strony opiekunów.

Jako pierwsze, w zawodach wystartowały dziewczęta. Najlepsze okazały się reprezentantki SP 7 w Legnicy. Drugie miejsce zajęła drużyna SP 4 w Chojnowie, trzecie- zawodniczki SP 10 w Głogowie.

Wśród chłopców, podobnie jak wśród dziewcząt, najlepsza okazała się reprezentacja SP 7 w Legnicy. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna SP 7 w Lubinie, na trzecim- SP 4 w Chojnowie.

Po ogłoszeniu wyników, przyszedł czas na nagrodzenie uczestników. Zawodnikom drużyn, które uplasowały się na podium, wręczono medale. Ponadto, wszystkie zespoły biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim młodym zawodnikom gratulujemy umiejętności i walecznej postawy, a organizatorom przeprowadzonej imprezy.

Najlepsze ekipy pływackie awansowały do dalszej fazy rywalizacji. Życzymy powodzenia.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.