Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Kolejne sparingi Chojnowianki i Rokitek już jutro - zapraszamy!

Autor Maciek
Data utworzenia: 13 luty 2015, 12:22 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejne sparingi Chojnowianki i Rokitek już jutro - zapraszamy!

Jutro Walentynki – „Dzień zakochanych” – nie wszyscy będą jednak świętować. Piłkarze zarówno Chojnowianki, jak i Czarnych Rokitki rozegrają w sobotę mecze sparingowe. Liga zbliża się wielkimi krokami, a szkoleniowcy obu ekip nie zamierzają rezygnować z jakichkolwiek zajęć sportowych. Mecze kontrolne dają trenerom wiele do myślenia, a zarazem pozwalają na testowanie poszczególnych wariantów taktycznych.

Oba spotkani odbędą się w Legnicy na sztucznym boisku. Jako pierwsi na murawie pojawią się podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego, którzy rywalizować będą z legnickim Konfeksem. Będzie to kolejna próba przed rundą wiosenną. W ubiegłym tygodniu biało niebiescy zremisowali z Odrą Chobienia. Jutrzejsze spotkanie pozwoli na sprawdzenie kolejnych piłkarzy i ustawień taktycznych. Cieszy fakt, że naszym zawodnikom udaje się zorganizować i zmotywować do treningów pomimo trudnej sytuacji w klubie. Mamy nadzieję, że gra biało niebieskich będzie wyglądała lepiej niż w ubiegłym tygodniu.

Wieczorem, o godzinie 17:00, ekipa Mirosława Dragana zmierzy się z Arkonem Przemków. Czarni bardzo dobrze radzą sobie w okresie przygotowawczym. Spory wpływ na to ma krótka przerwa od zajęć. Trener zdecydował się pracować z drużyną do połowy grudnia, treningi wznowiono również bardzo szybko. Rokitki grają na bardzo dobrym poziomie. Zapowiada się bardzo dobra runda wiosenna. Warto nadmienić, że dwa tygodnie temu Czarni w pierwszym meczu kontrolnym „zabiegali” Isrkę Kochlice zwyciężając 5:2. Jak potoczy się jutrzejsze spotkanie? Wszystkiego dowiemy się jutrzejszym popołudniem.

Obu ekipom piłkarskim życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.