Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Tłusty Czwartek z portalem chojnow.pl i Piekarnią Kryszczuk

Autor admin
Data utworzenia: 12 luty 2015, 15:10 Wszystkich komentarzy: 0


Tłusty Czwartek z portalem chojnow.pl i Piekarnią Kryszczuk
Tłusty Czwartek, czyli ostatni czwartek przed Wielkim Postem (Środą Popielcową), rozpoczynający ostatni tydzień karnawału. Tego dnia z przyjemnością objadamy się pączkami i faworkami, które uśmiechają się do nas zza sklepowej lady. Nie przejmujemy się tysiącami kalorii i choć na chwilę możemy zapomnieć o restrykcjach.

Redakcja portalu wraz z piekarnią Stanisława Kryszczuka, postanowiła osłodzić chojnowianom czwartkowe przedpołudnie. Na własne oczy przekonaliśmy się, że Tłusty Czwartek w naszym mieście trwa na całego.

-Nie wyobrażam sobie Tłustego Czwartku bez pączków. Przyznam szczerze, że ja świętowanie zaczęłam już wczoraj. Wieczorem upiekłam całą masę pączków dla swojej rodziny. Moje wnuki je uwielbiają- powiedziała jedna z chojnowianek.

-To już mój czwarty pączek. Na co dzień staram się nie jeść słodyczy, jednak dzisiaj naprawdę trudno mi się oprzeć- powiedziała Karolina.

-Lubię słodycze, a dzisiaj to już szczególnie pojawiło się dużo pokus. Gdzie się nie obejrzę nam pączki i faworki. No ale jak mógłbym odmówić tak pysznie wyglądających pączków?- powiedział Piotrek.


Pączki ufundowała firma Cukiernictwo, piekarnictwo Stanisław Kryszczuk, ul. Legnicka 54, 59-225 Chojnów

Serdecznie dziękujemy panu Kryszczukowi oraz uczniom Gimnazjum nr 2 za włączenie się w dzisiejszą akcję.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform